Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – 75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem

75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem
75 gadi
Pirms
85 kg
Pēc
72 kg
Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus!

Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus! Tagad mans svars saglabājies 72-74 kilogramu robežās. Jūtos ļoti labi!

Kāpēc mans svars bija tik ļoti pieaudzis? Jo piedzīvoju smagu kritienu un ilgi pēc tā vēl nevarēju normāli kustēties. Svars pieauga mazkustības dēļ. Pēc uztura programmas ievērošanas man vairs nav jālieto zāles asinsspiediena regulēšanai. Mana pašsajūta ir uzlabojusies ievērojami un pašpārliecinātība ir atgriezusies. Man atkal interesē viss un man ir enerģija!

Man ļoti patika tas, ka varēju izmēģināt ļoti daudz jaunu recepšu, kuras nekad dzīvē pirms tam nebiju mēģinājusi! Un varēju izvēlēties to, kas man patiešām garšo! Gatavoju sev ēdienu vismaz 3 dienas uz priekšu un tad nav vēlme pēc kādas kūciņas vai cepumiem.

Manā cienījamajā vecumā ar Fitlap lietošanu palīdzēja bērni un mazbērni – visu parādīja un izstāstīja, lai es varētu to ikdienā lietot un izmantot pati.

Heidi stāsts par “izkusušajiem” 32 kilogramiem
Pirms
112 kg
Pēc
82 kg
Dariet lēnām, apdomīgi…un viss darbosies! Vēlu visiem veiksmi un daudz gardu maltīšu šajā ceļā.
Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.