Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – 75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem

75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem
75 gadi
Pirms
85 kg
Pēc
72 kg
Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus!

Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus! Tagad mans svars saglabājies 72-74 kilogramu robežās. Jūtos ļoti labi!

Kāpēc mans svars bija tik ļoti pieaudzis? Jo piedzīvoju smagu kritienu un ilgi pēc tā vēl nevarēju normāli kustēties. Svars pieauga mazkustības dēļ. Pēc uztura programmas ievērošanas man vairs nav jālieto zāles asinsspiediena regulēšanai. Mana pašsajūta ir uzlabojusies ievērojami un pašpārliecinātība ir atgriezusies. Man atkal interesē viss un man ir enerģija!

Man ļoti patika tas, ka varēju izmēģināt ļoti daudz jaunu recepšu, kuras nekad dzīvē pirms tam nebiju mēģinājusi! Un varēju izvēlēties to, kas man patiešām garšo! Gatavoju sev ēdienu vismaz 3 dienas uz priekšu un tad nav vēlme pēc kādas kūciņas vai cepumiem.

Manā cienījamajā vecumā ar Fitlap lietošanu palīdzēja bērni un mazbērni – visu parādīja un izstāstīja, lai es varētu to ikdienā lietot un izmantot pati.

Fitlap lietotāja Igaunijā Liisi: es uzvarēju 9 kilogramus!
Pirms
74 kg
Pēc
65 kg
Es dzīvoju un baudu dzīvi, bet apzinos, ka ir visam jābūt līdzsvarā - gan ikdienas ēdienam, gan svētku reižu maltītēm. 
“Darīju un ticēju, ka pārmaiņas notiks!”
Pirms
92 kg
Pēc
73 kg
Viss nav gājis taisnā līnijā, tas ir, svars te mazliet atkal pieauga, te atkal saņēmos un turpināju ceļu.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi