Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta!

Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta!
47 gadi
Pirms
106 kg
Pēc
68 kg
Jā, dzīve patiešām mainās, kad esi vieglāks. Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta. Citiem iesaku: nebaidieties no dzīvesstila maiņas!
Esmu 47 gadus jauna mamma, šobrīd vēl joprojām esmu bērna kopšanas atvaļinājumā. Tā kā man ir mazi bērni, ikdiena bija aktīva, bet svars tāpat auga un auga. Fitlap uzsāku lietot 2018. gada 28.jūnijā. Mani tuvākie draugi sākumā neticēja pārmaiņām, bet tagad paši ir Fitlap lietotāji. Ikdienā par manu lielāko atbalstu kļuva Fitlap atbalsta grupas biedri, ar kuriem kopā esmu zaudējusi svaru. Esmu mainījusi savus ēšanas paradumus un, pateicoties Fitlap, vairs nenašķējos. Mazāk kā gada laikā esmu kļuvusi par 38 kilogramiem vieglāka. Arī apkārtmēri samazinājušies: viduklī -33cm, krūtis 23 cm, gurni 25 cm, augšstilbi -15cm, augšdelmi -8cm.
 
Jā, dzīve patiešām mainās, kad esi vieglāks. Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta. Citiem iesaku: nebaidieties no dzīvesstila maiņas! Ja Tu jau ilgāku laiku mēģini zaudēt svaru, bet neizdodas, tad tas nozīmē, ka Tev vienkārši jāļaujas un jāmaina savs dzīves veids. Tici, tas ir labāk, kā Tev varētu šķist!
Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.
Kristina
Pirms
82.5 kg
Pēc
72.5 kg
Manā gadījumā izmaiņas it kā nav tik ļoti lielas, tomēr es pati jūtu milzīgu starpību.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi