Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta!

Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta!
47 gadi
Pirms
106 kg
Pēc
68 kg
Jā, dzīve patiešām mainās, kad esi vieglāks. Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta. Citiem iesaku: nebaidieties no dzīvesstila maiņas!
Esmu 47 gadus jauna mamma, šobrīd vēl joprojām esmu bērna kopšanas atvaļinājumā. Tā kā man ir mazi bērni, ikdiena bija aktīva, bet svars tāpat auga un auga. Fitlap uzsāku lietot 2018. gada 28.jūnijā. Mani tuvākie draugi sākumā neticēja pārmaiņām, bet tagad paši ir Fitlap lietotāji. Ikdienā par manu lielāko atbalstu kļuva Fitlap atbalsta grupas biedri, ar kuriem kopā esmu zaudējusi svaru. Esmu mainījusi savus ēšanas paradumus un, pateicoties Fitlap, vairs nenašķējos. Mazāk kā gada laikā esmu kļuvusi par 38 kilogramiem vieglāka. Arī apkārtmēri samazinājušies: viduklī -33cm, krūtis 23 cm, gurni 25 cm, augšstilbi -15cm, augšdelmi -8cm.
 
Jā, dzīve patiešām mainās, kad esi vieglāks. Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta. Citiem iesaku: nebaidieties no dzīvesstila maiņas! Ja Tu jau ilgāku laiku mēģini zaudēt svaru, bet neizdodas, tad tas nozīmē, ka Tev vienkārši jāļaujas un jāmaina savs dzīves veids. Tici, tas ir labāk, kā Tev varētu šķist!
Signes stāsts
38 gadi
Pirms
87 kg
Pēc
78 kg
Trīs mēnešu laikā bez stresa Signe zaudēja 9 kilogramus. Lasi viņas stāstu!
Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu
30 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.