Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Fitlap lietotāja Igaunijā Liisi: es uzvarēju 9 kilogramus!

Fitlap lietotāja Igaunijā Liisi: es uzvarēju 9 kilogramus!
Pirms
74 kg
Pēc
65 kg
Es dzīvoju un baudu dzīvi, bet apzinos, ka ir visam jābūt līdzsvarā - gan ikdienas ēdienam, gan svētku reižu maltītēm. 

Mans mērķis par svara zaudēšanu sākās pēc bērniņa piedzimšanas. Un vēl: es gatavojos kāzām! Jā, es vairs nejutos labi, ka ķermenis nav savākts un tam zudusi forma. Jā, man vienmēr ir bijis gana atlētisks augums, taču bērniņa gaidīšanas laikā pienāca gan kilogrami, gan kustējos mazāk.

Pirmā bilde ir trīs mēnešus pēc mazā piedzimšanas un otrā vēl divus mēnešus vēlāk, tātad 5 mēnešus pēc dzemdībām.

Sakārtoju uzturu ar Fitlap, kustējos un zaudēju 9 kilogramus. Nē, labāk jāsaka: uzvarēju 9 kilogramus! Sajūtas ir lieliskas un, nē, nejūtos, ka būtu ievērojusi kādu drastisku diētu – visi ēdieni un režīms  ir vienkārši ievērojams arī pēc mērķu sasniegšanas, jo Fitlap piedāvā opciju “noturēt svaru”. Es dzīvoju un baudu dzīvi, bet apzinos, ka ir visam jābūt līdzsvarā – gan ikdienas ēdienam, gan svētku reižu maltītēm. 

Tagad esmu precējusies ar lieliskāko cilvēku pasaulē un viņa dēļ arī ir vērts censties, bet visvairāk es saku paldies pati sev par to, ka pievēršu uzmanību uzturam un rūpējos par sevi.

 

75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem
75 gadi
Pirms
85 kg
Pēc
72 kg
Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus!
Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi