Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Gerti: Fitlap padarījis manu dzīvi vieglāku

Gerti: Fitlap padarījis manu dzīvi vieglāku
34 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
80 kg
Fitlap manu dzīvi ir padarījis vieglāku un laimīgāku. Bez pārspīlēšanas varu teikt – Fitlap ir labākā uztura programma, kuru jebkad esmu lietojusi.

Bildē, kur man mugura ir melnās drēbes, mans svars bija 98 kilogrami. Šobrīd esmu par 18 kilogramiem vieglāka.

Fitlap manu dzīvi ir padarījis vieglāku un laimīgāku. Bez pārspīlēšanas varu teikt – Fitlap ir labākā uztura programma, kuru jebkad esmu lietojusi un, ticiet man, esmu izmēģinājusi daudz ko! Mazliet jocīgi izklausīsies, bet es saviem radiem un paziņām esmu kā staigājoša reklāma, jo manu panākumu dēļ Fitlap uztura programmu sāka lietot vairāki mani draugi. Es mēģinu būt viņu atbalsts ceļā uz mērķiem, jo esmu tam visam gājusi cauri pati.

Šobrīd lielākais jau ir sasniegts, savā ķermenī beidzot jūtos labi. Jā, man ir mazi tālāki mērķīši, bet galvenais ir – pievērst uzturam un tā veselīgākai versijai uzmanību ikdienā, lai svars neatgrieztos. Svars manā gadījumā nav arī atgriezies un visiem jaunajiem lietotājiem ieteiktu – nezaudējiet svaru pārāk ātri! Tieši tā tas atgriežas atpakaļ un reizēm pat dubultā! Vēlreiz paldies Fitlap komandai!

Gerti Simmer

Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.
Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi