Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Gerti: Fitlap padarījis manu dzīvi vieglāku

Gerti: Fitlap padarījis manu dzīvi vieglāku
34 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
80 kg
Fitlap manu dzīvi ir padarījis vieglāku un laimīgāku. Bez pārspīlēšanas varu teikt – Fitlap ir labākā uztura programma, kuru jebkad esmu lietojusi.

Bildē, kur man mugura ir melnās drēbes, mans svars bija 98 kilogrami. Šobrīd esmu par 18 kilogramiem vieglāka.

Fitlap manu dzīvi ir padarījis vieglāku un laimīgāku. Bez pārspīlēšanas varu teikt – Fitlap ir labākā uztura programma, kuru jebkad esmu lietojusi un, ticiet man, esmu izmēģinājusi daudz ko! Mazliet jocīgi izklausīsies, bet es saviem radiem un paziņām esmu kā staigājoša reklāma, jo manu panākumu dēļ Fitlap uztura programmu sāka lietot vairāki mani draugi. Es mēģinu būt viņu atbalsts ceļā uz mērķiem, jo esmu tam visam gājusi cauri pati.

Šobrīd lielākais jau ir sasniegts, savā ķermenī beidzot jūtos labi. Jā, man ir mazi tālāki mērķīši, bet galvenais ir – pievērst uzturam un tā veselīgākai versijai uzmanību ikdienā, lai svars neatgrieztos. Svars manā gadījumā nav arī atgriezies un visiem jaunajiem lietotājiem ieteiktu – nezaudējiet svaru pārāk ātri! Tieši tā tas atgriežas atpakaļ un reizēm pat dubultā! Vēlreiz paldies Fitlap komandai!

Gerti Simmer

Karmena
33 gadi
Pirms
113 kg
Pēc
75 kg
Karmena uzsāka lietot Fitlap uztura programmu un 7 mēnešu laikā viņas svars mainījās no 113 kg uz 75 kg!
Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.