Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Hannas stāsts

Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

Vēlos dalīties ar jums savā stāstā par pārmaiņām. Pusotrs gads un -17 kilogrami. Pēc bērniņa piedzimšanas svars bija pieaudzis līdz neiedomājamam ciparam. Svēru 82,6 kg. Es vairs nevarēju normāli kustēties, mani ceļi sāpēja staigājot un mugura arī guļot. Apsolīju sev, ka mainīšos un uzsāku Fitlap uztura plāna ievērošanu. Jā, sākumā es biju skeptiska, jo bieži biju dzirdējusi -“kartupeļus un makaronus ēdot Tu svaru nenometīsi!” Pieturējos pie plāna, ēdu visu – sākot no putrām, kartupeļiem un makaroniem līdz kūkām, kuras bija uztura plānā. Skaidroju arī tagad citiem – nesēdiet uz olu diētām vai negrauziet vakaros tikai salātlapas. Ēdiet normālu ēdienu, ēdiet sabalansēti un esiet pacietīgi. Svars nepienāca dienas laikā un arī nepazudīs dienas laikā, tas ir skaidrs. Esmu mainījusies ļoti daudzās jomās – esmu laimīgāka savā ķermenī, esmu pārliecinātaka par sevi. Skatos arī uz lietām ar citādāku skatījumu – neesmu vairs tik skeptiska un negatīva. Paldies Fitlap izveidotājiem, es patiešām iesaku šo plānu ikvienam!

“Jā, es biju skeptisks, bet rezultāti runā paši par sevi!”
28 gadi
Pirms
105 kg
Pēc
83 kg
Sākumā es neticēju, ka varu zaudēt svaru, ēdot pēc kaut kāda plāna. Kad pirmā mēneša laikā zaudēju 6 kilogramus, sāku tam ticēt.
Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.