Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Hannas stāsts

Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

Vēlos dalīties ar jums savā stāstā par pārmaiņām. Pusotrs gads un -17 kilogrami. Pēc bērniņa piedzimšanas svars bija pieaudzis līdz neiedomājamam ciparam. Svēru 82,6 kg. Es vairs nevarēju normāli kustēties, mani ceļi sāpēja staigājot un mugura arī guļot. Apsolīju sev, ka mainīšos un uzsāku Fitlap uztura plāna ievērošanu. Jā, sākumā es biju skeptiska, jo bieži biju dzirdējusi -“kartupeļus un makaronus ēdot Tu svaru nenometīsi!” Pieturējos pie plāna, ēdu visu – sākot no putrām, kartupeļiem un makaroniem līdz kūkām, kuras bija uztura plānā. Skaidroju arī tagad citiem – nesēdiet uz olu diētām vai negrauziet vakaros tikai salātlapas. Ēdiet normālu ēdienu, ēdiet sabalansēti un esiet pacietīgi. Svars nepienāca dienas laikā un arī nepazudīs dienas laikā, tas ir skaidrs. Esmu mainījusies ļoti daudzās jomās – esmu laimīgāka savā ķermenī, esmu pārliecinātaka par sevi. Skatos arī uz lietām ar citādāku skatījumu – neesmu vairs tik skeptiska un negatīva. Paldies Fitlap izveidotājiem, es patiešām iesaku šo plānu ikvienam!

Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs
35 gadi
Pirms
69 kg
Pēc
56 kg
Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas.
Kristina
Pirms
82.5 kg
Pēc
72.5 kg
Manā gadījumā izmaiņas it kā nav tik ļoti lielas, tomēr es pati jūtu milzīgu starpību.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.