Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Hannas stāsts

Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

Vēlos dalīties ar jums savā stāstā par pārmaiņām. Pusotrs gads un -17 kilogrami. Pēc bērniņa piedzimšanas svars bija pieaudzis līdz neiedomājamam ciparam. Svēru 82,6 kg. Es vairs nevarēju normāli kustēties, mani ceļi sāpēja staigājot un mugura arī guļot. Apsolīju sev, ka mainīšos un uzsāku Fitlap uztura plāna ievērošanu. Jā, sākumā es biju skeptiska, jo bieži biju dzirdējusi -“kartupeļus un makaronus ēdot Tu svaru nenometīsi!” Pieturējos pie plāna, ēdu visu – sākot no putrām, kartupeļiem un makaroniem līdz kūkām, kuras bija uztura plānā. Skaidroju arī tagad citiem – nesēdiet uz olu diētām vai negrauziet vakaros tikai salātlapas. Ēdiet normālu ēdienu, ēdiet sabalansēti un esiet pacietīgi. Svars nepienāca dienas laikā un arī nepazudīs dienas laikā, tas ir skaidrs. Esmu mainījusies ļoti daudzās jomās – esmu laimīgāka savā ķermenī, esmu pārliecinātaka par sevi. Skatos arī uz lietām ar citādāku skatījumu – neesmu vairs tik skeptiska un negatīva. Paldies Fitlap izveidotājiem, es patiešām iesaku šo plānu ikvienam!

Maris
29 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Maris ir viena no daudzajām klientēm Igaunijā, kura zaudējusi svaru, pateicoties mūsu uztura programmai. Lasi viņas stāstu un iedvesmojies!
Eliis: es esmu skaista!
Paldies, Fitlap! Tagad esmu par 35 kg vieglāka nekā agrāk un jūtos pasakaini skaista.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi