Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Heidi stāsts par “izkusušajiem” 32 kilogramiem

Heidi stāsts par “izkusušajiem” 32 kilogramiem
Pirms
112 kg
Pēc
82 kg
Dariet lēnām, apdomīgi…un viss darbosies! Vēlu visiem veiksmi un daudz gardu maltīšu šajā ceļā.

Ir īstais laiks motivēt pašai sevi un droši vien arī citus. Jāatzīst, ka visus 32 liekos kilogramus uzkrāju grūtniecības laikā, un pēc tam tie, protams, nepazuda vienā naktī kā ar burvju mājienu. Man notievēšanai vajadzēja pusotru gadu, un vēl līdz manis uzstādītajam vēlamajam mērķim ir palikuši apmēram 8 kilogrami. Uzsākot so programmu, sākumā svēru 112 kg, bildē esmu redzama ar svaru 106 kg un tagad sveru 82 kg. Dariet lēnām, apdomīgi…un viss darbosies! Vēlu visiem veiksmi un daudz gardu maltīšu kopā ar Fitlap.

Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.
Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies
28 gadi
Pirms
93 kg
Pēc
75 kg
Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.