Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu

Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.

2017.gada pavasarī sāku ēst pēc Fitlap uztura programmas, kad mans svars bija sasniedzis  70 kilogramus. Nē, nevaru teikt, ka es sevi nemīlēju vai kā citādi, taču jutu – nejūtos vairs tik komfortabli un arī veselības stāvoklis nebija tāds, kādu gribētos. Ēdu daudz uzkodu, ēdienu, kurus var paķer fiksi un tie pamazām atstāja iespaidu uz manu izskatu. Sapratu, ka gribu uzlabot savu veselību un uzsāku uztura programmas lietošanu.

Kas ir mega forši Fitlapā? Ēdienreižu dažādība! Es taču ikdienā neatcerējos, cik garšīga var būt pusstundā pagatavota laba vistas zupiņa vai tortiljas pica. Kā jau daudziem, arī es nezinu, cik lielai jābūt manām porcijām, bet Fitlap man piedāvāja skaidru plānu – 4 ēdienreizes dienā (reizēm sadalīju tās arī uz sešām!) un ar veselīgu ēdienu un porciju kontroli, svars samazinās!

Igaunijā mums ir super atbalstoša “komūna” jeb atbalsta grupa, kurā cilvēki dalās ar viņu recepšu idejām (Fitlapā var mainīt sastāvdaļas ikvienā receptē, tāpēc var būt viena zupas recepte, bet 10 dažādi tās izpildījumi), pasauc uz treniņu, atbild uz jautājumiem, iedvesmo viens otru. Arī visa Fitlap komanda ir lielisks piemērs, kā rūpēties par klientiem – viņi visu laiku ir ar mums, gan atbildot uz jautājumiem, gan motivējot un sniedzot aizvien jaunu, noderīgu informāciju par uzturu un fiziskajām aktivitātēm.

Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus. Jūtos labi savā ķermenī un saprotu, cik liela nozīme ir tam, ko mēs ēdam. Tā labā sajūta, kad Tev ir bijis noteikts mērķis un tas ir sasniegts, arī ir motivējoša.

Ikdienā nu izvēlos vienkārši veselīgus, vienkāršus ēdienus un kontrolēju porciju lielumu, neaizmirstot, ka balansu jāprot atrast it visā – arī manā ikdienā ir pa kūkas gabalam un kādam našķim, bet lielākoties mans uzturs ir krāsains, sabalansēts un vienkāršs, tāpēc tādas našķu reizes var atļauties. Un, ja nudien jūtu, ka mazliet zūd fokuss vai motivācija, piezvanu savai vecmammai – viņai ir 71 gads un viņa lieto Fitlap! Nopietni! Tad abas kopā pasmejamies un laižam tālāk!

Visiem, kuri plāno lietot Fitlap, mans ieteikums ir ievērot regularitāti un būt pacietīgiem. Soli pa solim, dienu no dienas un Tavs mērķis kļūs redzamāks un reālāks katru dienu. Plānojiet iepirkšanos ar iepirkumu sarakstu (to var sastādīt programmā), pagatavojiet maltītes vismaz pāris dienām uz priekšu un galvenais – esiet ar atvērtu un pozitīvu skatu uz šo ceļu pretī saviem mērķiem!

 

Maris
29 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Maris ir viena no daudzajām klientēm Igaunijā, kura zaudējusi svaru, pateicoties mūsu uztura programmai. Lasi viņas stāstu un iedvesmojies!
Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi