Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Irina

Irina
30 gadus vecs
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Bet vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet, trokšņot un rotaļāties. Lai dzīvo Fitlap!

Savu ceļu kopā ar Fitlap sāku pēc tam, kad ilgāku laiku svēru ap 100 kg un jutu, ka tālāk vienkārši vairs nav kur.
Patiesībā ar lieko svaru cīnos jau kopš 2008. gada. Izmēģināju dažādas diētas un uztura programmas, bija arī zināmi rezultāti. Diemžēl tie bija tikai īslaicīgi, jo man vienmēr likās, ka mērķa sasniegšanas vārdā sevi ir šausmīgi jānomoka. Par laimi, ar Fitlap vēl ne reizi neesmu tā jutusies.

Ar Fitlap sāku nodarboties 10 mēnešus vēlāk. Sākumā baidījos, ka tas būs sarežģīti, jo man blakus bija divi mazi bērni. Bet bažas bija veltīgas, jo tas viss ir tikai sevis sapurināšanas jautājums.

Fitlap uztura programmā man visvairāk patīk tas, ka es pati varu veidot ēdienkarti, izvēloties sev piemērotas receptes un produktus aizvietojot pret citiem, tīkamākiem. Priecē arī tas, ka programmā ir ļoti daudz parasto mājas ēdienu un starp receptēm ir plaša desertu izvēle.

Līdz šim zaudētie kilogrami manu dzīvi ir mainījuši ļoti pozitīvā virzienā. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka, es atkal varu izbaudīt saviesīgos pasākumus. Man atkal ir iepaticies iet uz apģērbu veikaliem, jo tagad tajos varu ne tikai skatīties, bet arī iepirkties un nēsāt to, kas patīk. Bet vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet, trokšņot un rotaļāties.

Protams, gadās arī grūtie brīži, kad nav tik viegli atrast motivāciju. Bet tad es padomāju par pagātni un par to, kāda es vairs nekad negribu būt. Ja ir grūti, es vienkārši saņemos, lai rūpīgi ievērotu programmu, gluži kā autopilotā. Pēc tam, kad šis sarežģītais periods ir pagājis, esmu īpaši lepna par sevi, ka nenovirzījos no ceļa un spēju palikt trasē.

Katrā ziņā ar to, kas līdz šim sasniegts, esmu ļoti apmierināta. No mana svara ir pazuduši 27 kilogrami. Vēl gan neesmu sasniegusi pašu galamērķi, bet zinu, ka noteikti to sasniegšu. Un arī pēc galamērķa sasniegšanas no Fitlap neatteikšos, jo tas ir kļuvis par manu dzīvesveidu.

Visām, kuras gribētu sākt, bet vēl šaubās, es ieteiktu vienkārši spert šo pirmo soli. Jebkurā lietā sākums šķiet grūts, taču ar katru dienu viss kļūs arvien vieglāks: gan programmas ievērošana, gan arī jūs pati. Neatsakieties no pirmā soļa speršanas, jo tas var padarīt jūsu dzīvi daudz skaistāku. Lai dzīvo Fitlap!

 

Kersti
31 gadus vecs
Pirms
75.2 kg
Pēc
61.9 kg
Svars sākumā bija 75,2 kg. Svars tagad ir 61,9 kg.
Heidi
Pirms
112 kg
Pēc
82 kg
Dariet lēnām, apdomīgi…un viss darbosies! Vēlu visiem veiksmi un daudz gardu kumosu šajā ceļā.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi