Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu

Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu
30 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.

Par savu ceļu uz patīkamāku un pašpārliecinātaku, aktīvāku dzīvi stāsta viena no mūsu klientēm Igaunijā – Irina:

“Savu ceļu kopā ar Fitlap sāku pēc tam, kad ilgāku laiku svēru ap 100 kg un jutu, ka tālāk vienkārši vairs nav kur.
Patiesībā ar lieko svaru cīnos jau kopš 2008. gada. Izmēģināju dažādas diētas un uztura programmas, bija arī zināmi rezultāti. Diemžēl tie bija tikai īslaicīgi, jo man vienmēr likās, ka mērķa sasniegšanas vārdā sevi ir šausmīgi jānomoka. Par laimi, ar Fitlap vēl ne reizi neesmu tā jutusies.

Fitlap programmu sāku ievērot 10 mēnešus vēlāk. Sākumā baidījos, ka tas būs sarežģīti, jo man blakus bija divi mazi bērni. Bet bažas bija veltīgas, jo tas viss ir tikai sevis sapurināšanas jautājums.

Fitlap uztura programmā man visvairāk patīk tas, ka es pati varu veidot ēdienkarti, izvēloties sev piemērotas receptes un produktus aizvietojot pret citiem, tīkamākiem. Priecē arī tas, ka programmā ir ļoti daudz parasto mājas ēdienu un starp receptēm ir arī desertu izvēle.

Līdz šim zaudētie kilogrami manu dzīvi ir mainījuši ļoti pozitīvā virzienā. Man ir daudz vairāk enerģijas un dzīvesprieka, es atkal varu izbaudīt saviesīgos pasākumus. Man atkal ir iepaticies iet uz apģērbu veikaliem, jo tagad tajos varu ne tikai skatīties, bet arī iepirkties un nēsāt to, kas patīk. Bet vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.

Protams, gadās arī grūtie brīži, kad nav tik viegli atrast motivāciju. Bet tad es padomāju par pagātni un par to, kāda es vairs nekad negribu būt. Ja ir grūti, es vienkārši saņemos, lai rūpīgi ievērotu programmu, gluži kā autopilotā. Pēc tam, kad šis sarežģītais periods ir pagājis, esmu īpaši lepna par sevi, ka nenovirzījos no ceļa un spēju palikt trasē.

Katrā ziņā ar to, kas līdz šim sasniegts, esmu ļoti apmierināta. Esmu atbrīvojusies no 27 kilogramiem. Tas gan nenozīmē, ka svars ir vienīgais, uz ko koncentrējos un vēl gan neesmu sasniegusi pašu galamērķi, bet zinu, ka noteikti to sasniegšu. Un arī pēc galamērķa sasniegšanas no Fitlap neatteikšos, jo tas ir kļuvis par manu dzīvesveidu.

Visām, kuras gribētu sākt, bet vēl šaubās, es ieteiktu vienkārši spert šo pirmo soli. Jebkurā lietā sākums šķiet grūts, taču ar katru dienu šis ceļš kļūs arvien vieglāks: gan programmas ievērošana, gan Tu pati, gan Tava dzīve. Neatsakies no izdevības un iespējas mainīt savu dzīvi! Nebaidies no pirmā soļa speršanas, jo tas var padarīt Tavu dzīvi daudz skaistāku. Vienkārši sāc!”

 

Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs
35 gadi
Pirms
69 kg
Pēc
56 kg
Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas.
Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta!
47 gadi
Pirms
106 kg
Pēc
68 kg
Jā, dzīve patiešām mainās, kad esi vieglāks. Ir vairāk enerģijas, labāks miegs, labāka sajūta. Citiem iesaku: nebaidieties no dzīvesstila maiņas!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.