Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Jane

Jane
Pirms
99.3 kg
Pēc
77 kg
Kopš tā laika man pat miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.

Gribēju jums parādīt arī manu mazo pārvērtību. Četru mēnešu laikā esmu atbrīvojusies no 20 kilogramiem. Gribu nomest vēl apmēram 10–15 kg. Vispār jau kauns to pirmo bildi kādam rādīt. Tajā es esmu 8,5 mēnešus pēc dzemdībām. Man svars sāka pieaugt pēc pirmā bērna dzimšanas un vēl vairāk palielinājās pēc otrajām dzemdībām. Tad es vienkārši nespēju beigt ēst, pa vakariem stūmu māgā visu, kas gadījās pa rokai. Svars tikai auga un auga…

Februārī nolēmu: pietiek, tā turpināt vairs nedrīkst! Kopš tā laika man pat miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.

Sirsnīgs paldies Fitlapam!

Sona
Tiešām no sirds jāpateicas jums... super rezultāts! 5 nedēļas ēdu pēc jūsu programmas, un 6 kg no mana svara ir burtiski izkusuši.
Mari
Pirms
117 kg
Pēc
68 kg
Labdien! Es esmu Mari. Man patīk gan ēst, gan pašai gatavot. Pirmajā attēlā mans svars ir 117 kg, bet otrajā 68 kg.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi