Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!

Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!
Pirms
99.3 kg
Pēc
77 kg
Mans miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.

Gribēju jums parādīt arī savu mazo pārvērtību. Četru mēnešu laikā esmu atbrīvojusies no 20 kilogramiem. Gribu nomest vēl apmēram 10–15 kg. Vispār jau kauns to pirmo bildi kādam rādīt. Tajā es esmu 8,5 mēnešus pēc dzemdībām. Man svars sāka pieaugt pēc pirmā bērna dzimšanas un vēl vairāk palielinājās pēc otrajām dzemdībām. Tad es vienkārši nespēju beigt ēst, pa vakariem stūmu māgā visu, kas gadījās pa rokai. Svars tikai auga un auga…

2018. gada februārī nolēmu: pietiek, tā turpināt vairs nedrīkst! Uzsāku Fitlap uztura programmā ietverto maltīšu plānošanu, sākumā arī tas nelikās viegli. Nevienas pārvērtības nav ļoti vienkāršas, it īpaši tās, kuras ietekmē visu Tavu līdz šim dzīvoto dzīvi. Tev jāmācās jaunas lietas, taču Fitlap viennozīmīgi šo ceļu atviegloja. Kas bija pats labākais – tas noņēma stresu par to, ko tad man vajadzētu ēst. Jo tas taču vienmēr ir jautājums numur viens. Vēl labāk – ēdieni programmā ir pieejami, tādi, kurus varu pielāgot arī ģimenes ēdienkartei. Man nav jāgatavo ēdiens atsevišķi, man nav jāplāno it kā “veselīgais variants” un “pārējais ēdiens”. Ēdienreizes ir saprotamas un interesantas. Varu atrast arī saldumu receptes, ir dažādas citas interesantas receptes.

Kas mani priecē ļoti, ļoti – kopš uzlaboju ēšanas plānu, miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi. 

Sirsnīgs paldies Fitlapam!

Gerti: Fitlap padarījis manu dzīvi vieglāku
34 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
80 kg
Fitlap manu dzīvi ir padarījis vieglāku un laimīgāku. Bez pārspīlēšanas varu teikt – Fitlap ir labākā uztura programma, kuru jebkad esmu lietojusi.
Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!
Pirms
99.3 kg
Pēc
77 kg
Mans miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi