Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!

Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!
Pirms
99.3 kg
Pēc
77 kg
Mans miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.

Gribēju jums parādīt arī savu mazo pārvērtību. Četru mēnešu laikā esmu atbrīvojusies no 20 kilogramiem. Gribu nomest vēl apmēram 10–15 kg. Vispār jau kauns to pirmo bildi kādam rādīt. Tajā es esmu 8,5 mēnešus pēc dzemdībām. Man svars sāka pieaugt pēc pirmā bērna dzimšanas un vēl vairāk palielinājās pēc otrajām dzemdībām. Tad es vienkārši nespēju beigt ēst, pa vakariem stūmu māgā visu, kas gadījās pa rokai. Svars tikai auga un auga…

2018. gada februārī nolēmu: pietiek, tā turpināt vairs nedrīkst! Uzsāku Fitlap uztura programmā ietverto maltīšu plānošanu, sākumā arī tas nelikās viegli. Nevienas pārvērtības nav ļoti vienkāršas, it īpaši tās, kuras ietekmē visu Tavu līdz šim dzīvoto dzīvi. Tev jāmācās jaunas lietas, taču Fitlap viennozīmīgi šo ceļu atviegloja. Kas bija pats labākais – tas noņēma stresu par to, ko tad man vajadzētu ēst. Jo tas taču vienmēr ir jautājums numur viens. Vēl labāk – ēdieni programmā ir pieejami, tādi, kurus varu pielāgot arī ģimenes ēdienkartei. Man nav jāgatavo ēdiens atsevišķi, man nav jāplāno it kā “veselīgais variants” un “pārējais ēdiens”. Ēdienreizes ir saprotamas un interesantas. Varu atrast arī saldumu receptes, ir dažādas citas interesantas receptes.

Kas mani priecē ļoti, ļoti – kopš uzlaboju ēšanas plānu, miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi. 

Sirsnīgs paldies Fitlapam!

75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem
75 gadi
Pirms
85 kg
Pēc
72 kg
Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus!
Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi