Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Karmena

Karmena
33 gadi
Pirms
113 kg
Pēc
75 kg
Karmena uzsāka lietot Fitlap uztura programmu un 7 mēnešu laikā viņas svars mainījās no 113 kg uz 75 kg!

Mans ceļš kopā ar Fitlap sākās 2018. gada 5. aprīlī. Atceros to dienu ļoti skaidri. No rīta svari rādīja 113 kilogramus. Līdz 2018.gada novembrim biju atbrīvojusies no 38 kilogramiem un šobrīd mans svars ir 75 kilogrami. Kas man visvairāk patīk Fitlap uztura plānā? Tas, ka man nav sajūtas, ka tā būtu diēta! 

Fitlap izmainīja manu dzīvi…

Šīs pārmaiņas ir daudzās manas dzīves jomās: pirmkārt, jau veselība ir uzlabojusies un liels prieks par pašsajūtas uzlabošanos. Pateicoties svara zaudēšanai, man vairs nav paaugstināts cukura līmenis un veselība daudzos aspektos ir uzlabojusies. Man ir tik daudz enerģijas! Eju gan uz sporta zāli, gan baseinu – uz vietām, no kurām pirms tam apzināti izvairījos. Jūtos daudz pārliecinātāka par sevi.

Mana motivācija ir tā, ka reizēm paskatos vecās bildes un atceros to sajūtu, cik smagi bija nēsāt apkārt tik daudz liekā svara. Un sajūta, ka nekad dzīvē vairs tā negribētu justies.

Mans ieteikums citiem lietotājiem: “Noteikti plānojiet ēdienreizes pirms darba nedēļas sākšanās, jo darba dienās laiks skrien vēja spārniem, pienākumu ir daudz un bieži nav laika. Ja no sākuma svars uzreiz nekrītas, neatmetiet ar roku un nedomājiet, ka uztura programma nekam neder! Iespējams, samazinās apkārtmēri – tos vienmēr vajag piefiksēt! Citādi reizēm pārmaiņas paliek nepamanītas. Atrodi sev cilvēkus, ar kuriem kopā iet šo ceļu! Man ļoti palīdzēja Fitlap atbalsta grupa – tur vienmēr bija kāds, kurš uzmundrināja, kad gribēju padoties.”

Fitlap.lv atsauksmes
Fitlap.lv atsauksmes
“Es jūtos laimīga!”
24 gadi
Pirms
104 kg
Pēc
79.2 kg
Ar Fitlap uztura plānu esmu zaudējusi 24,8 kilogramus svara!
Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi