Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Karmena

Karmena
33 gadi
Pirms
113 kg
Pēc
75 kg
Karmena uzsāka lietot Fitlap uztura programmu un 7 mēnešu laikā viņas svars mainījās no 113 kg uz 75 kg!

Mans ceļš kopā ar Fitlap sākās 2018. gada 5. aprīlī. Atceros to dienu ļoti skaidri. No rīta svari rādīja 113 kilogramus. Līdz 2018.gada novembrim biju atbrīvojusies no 38 kilogramiem un šobrīd mans svars ir 75 kilogrami. Kas man visvairāk patīk Fitlap uztura plānā? Tas, ka man nav sajūtas, ka tā būtu diēta! 

Fitlap izmainīja manu dzīvi…

Šīs pārmaiņas ir daudzās manas dzīves jomās: pirmkārt, jau veselība ir uzlabojusies un liels prieks par pašsajūtas uzlabošanos. Pateicoties svara zaudēšanai, man vairs nav paaugstināts cukura līmenis un veselība daudzos aspektos ir uzlabojusies. Man ir tik daudz enerģijas! Eju gan uz sporta zāli, gan baseinu – uz vietām, no kurām pirms tam apzināti izvairījos. Jūtos daudz pārliecinātāka par sevi.

Mana motivācija ir tā, ka reizēm paskatos vecās bildes un atceros to sajūtu, cik smagi bija nēsāt apkārt tik daudz liekā svara. Un sajūta, ka nekad dzīvē vairs tā negribētu justies.

Mans ieteikums citiem lietotājiem: “Noteikti plānojiet ēdienreizes pirms darba nedēļas sākšanās, jo darba dienās laiks skrien vēja spārniem, pienākumu ir daudz un bieži nav laika. Ja no sākuma svars uzreiz nekrītas, neatmetiet ar roku un nedomājiet, ka uztura programma nekam neder! Iespējams, samazinās apkārtmēri – tos vienmēr vajag piefiksēt! Citādi reizēm pārmaiņas paliek nepamanītas. Atrodi sev cilvēkus, ar kuriem kopā iet šo ceļu! Man ļoti palīdzēja Fitlap atbalsta grupa – tur vienmēr bija kāds, kurš uzmundrināja, kad gribēju padoties.”

Fitlap.lv atsauksmes
Fitlap.lv atsauksmes
“Darīju un ticēju, ka pārmaiņas notiks!”
Pirms
92 kg
Pēc
73 kg
Viss nav gājis taisnā līnijā, tas ir, svars te mazliet atkal pieauga, te atkal saņēmos un turpināju ceļu.
“Jā, es biju skeptisks, bet rezultāti runā paši par sevi!”
28 gadi
Pirms
105 kg
Pēc
83 kg
Sākumā es neticēju, ka varu zaudēt svaru, ēdot pēc kaut kāda plāna. Kad pirmā mēneša laikā zaudēju 6 kilogramus, sāku tam ticēt.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.