Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!

Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

Gada beigās ar dzīvesbiedru nolēmām, ka jaunā gada sākumā izveidosim kopīgu „Instagram” kontu, kurā sāksim dalīties ar savām aktivitātēm un ēdienu bildēm, saņemsimies un ar pilnu krūti metīsimies iekšā svara zaudēšanas izaicinājumā. Mums mājās aug maza meitiņa, kurai drīz būs divi gadiņi, viņa ir mūsu galvenā motivētāja. Gribam iemācīt savam bērnam veselīga uztura principus, radot un rādot piemēru pašiem. Arī dzīvesbiedrs mani stipri motivē – viņš tur roku uz pulsa.

Ķermeņa pirmos mērījumus izdarījām janvāra sākumā, un tagad man ir tik ļoti žēl, ka neizmērīju savu ķermeni martā. Janvāra sākumā svēru 86 kg, un pēc tam svars kritās diezgan ātri, bet arī programmu ievērojām kārtīgi. Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts. Pateicoties visam tam, no janvāra līdz septembrim mans apkārtmērs samazinājās par 37 cm!

Pēc svara zaudēšanas jūtu vairāk spēka un enerģijas. Vesela miesa, vesels gars – sīkāks paskaidrojums acīmredzot nav vajadzīgs.

Citiem lietotājiem iesaku: uzstādiet sev reālu un noteiktu mērķi. Nav jēgas izvirzīt par mērķi ciparus no fantastikas jomas, bet jāsāk pakāpeniski un prātīgi. Jāatrod risinājums, kā veselīgi ēst arī tad, kad atrodaties ārpus mājām. Cik daudz ir recepšu, tik arī dažādu iespēju. Kad esat saviesīgā maltītē, izvēlieties tādu ēdienu, kas ir vislīdzīgākais uztura programmā iekļautajām receptēm. Katras nedēļas beigās sastādiet ēdienkarti visai nedēļai un veikalā uzreiz nopērciet produktus, piemēram, trijām dienām – iepērkoties sekojiet iepirkumu sarakstam, lai nerastos kārdinājums pieņemt emocionālus lēmumus.

Eliis: es esmu skaista!
Paldies, Fitlap! Tagad esmu par 35 kg vieglāka nekā agrāk un jūtos pasakaini skaista.
Pašpārliecinātība noteikti ir paaugstinājusies!
44 gadi
Pirms
83 kg
Pēc
75 kg
Eveli ir mūsu kliente Igaunijā. Ar plāna palīdzību viņai izdevies atbrīvoties no 8 kilogramiem svara.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.