Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!

Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

Gada beigās ar dzīvesbiedru nolēmām, ka jaunā gada sākumā izveidosim kopīgu „Instagram” kontu, kurā sāksim dalīties ar savām aktivitātēm un ēdienu bildēm, saņemsimies un ar pilnu krūti metīsimies iekšā svara zaudēšanas izaicinājumā. Mums mājās aug maza meitiņa, kurai drīz būs divi gadiņi, viņa ir mūsu galvenā motivētāja. Gribam iemācīt savam bērnam veselīga uztura principus, radot un rādot piemēru pašiem. Arī dzīvesbiedrs mani stipri motivē – viņš tur roku uz pulsa.

Ķermeņa pirmos mērījumus izdarījām janvāra sākumā, un tagad man ir tik ļoti žēl, ka neizmērīju savu ķermeni martā. Janvāra sākumā svēru 86 kg, un pēc tam svars kritās diezgan ātri, bet arī programmu ievērojām kārtīgi. Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts. Pateicoties visam tam, no janvāra līdz septembrim mans apkārtmērs samazinājās par 37 cm!

Pēc svara zaudēšanas jūtu vairāk spēka un enerģijas. Vesela miesa, vesels gars – sīkāks paskaidrojums acīmredzot nav vajadzīgs.

Citiem lietotājiem iesaku: uzstādiet sev reālu un noteiktu mērķi. Nav jēgas izvirzīt par mērķi ciparus no fantastikas jomas, bet jāsāk pakāpeniski un prātīgi. Jāatrod risinājums, kā veselīgi ēst arī tad, kad atrodaties ārpus mājām. Cik daudz ir recepšu, tik arī dažādu iespēju. Kad esat saviesīgā maltītē, izvēlieties tādu ēdienu, kas ir vislīdzīgākais uztura programmā iekļautajām receptēm. Katras nedēļas beigās sastādiet ēdienkarti visai nedēļai un veikalā uzreiz nopērciet produktus, piemēram, trijām dienām – iepērkoties sekojiet iepirkumu sarakstam, lai nerastos kārdinājums pieņemt emocionālus lēmumus.

Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu
30 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.
Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi