Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Katlin

Katlin
26 gadus vecs
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

Gada beigās ar dzīvesbiedru nolēmām, ka jaunā gada sākumā izveidosim kopīgu „Instagram” kontu, kurā sāksim dalīties ar savām aktivitātēm un ēdienu bildēm, saņemsimies un ar pilnu krūti metīsimies iekšā svara zaudēšanas izaicinājumā. Mums mājās aug maza meitiņa, kurai drīz būs divi gadiņi, viņa ir mūsu galvenā motivētāja. Gribam iemācīt savam bērnam veselīga uztura principus no pašiem pamatiem. Arī dzīvesbiedrs mani stipri motivē – viņš, tā teikt, tur roku uz pulsa.

Ķermeņa pirmos mērījumus izdarījām janvāra sākumā, un tagad man ir tik ļoti žēl, ka neizmērīju savu ķermeni martā. Janvāra sākumā svēru 86 kg, un pēc tam svars kritās diezgan ātri, bet arī programmu ievērojām kārtīgi. Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts. Pateicoties visam tam, no janvāra līdz septembrim mans apkārtmērs samazinājās par 37 cm!

Pēc svara zaudēšanas jūtu vairāk spēka un enerģijas. Vesela miesa, vesels gars – sīkāks paskaidrojums acīmredzot nav vajadzīgs.

Citiem lietotājiem iesaku: uzstādiet sev reālu un noteiktu mērķi. Nav jēgas izvirzīt par mērķi ciparus no fantastikas jomas, bet jāsāk pakāpeniski un prātīgi. Jāatrod risinājums, kā veselīgi ēst arī tad, kad atrodaties ārpus mājām. Cik daudz ir recepšu, tik arī dažādu iespēju. Kad esat saviesīgā maltītē, izvēlieties tādu ēdienu, kas ir vislīdzīgākais uztura programmā iekļautajām receptēm. Katras nedēļas beigās sastādiet ēdienkarti visai nedēļai un veikalā uzreiz nopērciet produktus, piemēram, trijām dienām – iepērkoties sekojiet iepirkumu sarakstam, lai nerastos kārdinājums pieņemt emocionālus lēmumus.

Eliis
Paldies, Fitlap!!! Tagad esmu par 35 kg vieglāka nekā agrāk un jūtos pasakaini skaista.
Mari
Pirms
117 kg
Pēc
68 kg
Labdien! Es esmu Mari. Man patīk gan ēst, gan pašai gatavot. Pirmajā attēlā mans svars ir 117 kg, bet otrajā 68 kg.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi