Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Kopā ir vienkāršāk!

Kopā ir vienkāršāk!
Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām. 

Kā jau daudzās lietās – kopā ir vienkāršāk! Forši ir kopā ar draugiem vai draudzenēm, vēl foršāk – kopā ar ģimeni. Tieši tā izlēmām un darījām arī mēs. Labajā pusē mēs 2015.gada rudenī, pa kreisi – 2017.gada pavasarī. Vīrs zaudēja 7 kilogramus, es – 11. Mūsu gadījumā šīs tiešām bija pārmaiņas dzīvei, nevis pusgadam vai dažiem mēnešiem. 2016.gadā sākām abi sportot – tas ķermeni pārvērta vēl jo vairāk un veselība abiem ir spēcīgāka kā vēl nekad. Abi jūtamies apmierināti un esam iemācījušies to pašu svarīgāko – rūpēties par savu uzturu ikdienā, bet neaizmirstot to, ka dzīvojam – baudām ēdienus arī ārpus uztura plāna reizi pa reizei. Man gan pašai vēl ir mazie mērķīši, kurus vēlētos sasniegt, bet tie jau ir otršķirīgi. Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām.

“Darīju un ticēju, ka pārmaiņas notiks!”
Pirms
92 kg
Pēc
73 kg
Viss nav gājis taisnā līnijā, tas ir, svars te mazliet atkal pieauga, te atkal saņēmos un turpināju ceļu.
Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs
35 gadi
Pirms
69 kg
Pēc
56 kg
Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi