Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Kopā ir vienkāršāk!

Kopā ir vienkāršāk!
Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām. 

Kā jau daudzās lietās – kopā ir vienkāršāk! Forši ir kopā ar draugiem vai draudzenēm, vēl foršāk – kopā ar ģimeni. Tieši tā izlēmām un darījām arī mēs. Labajā pusē mēs 2015.gada rudenī, pa kreisi – 2017.gada pavasarī. Vīrs zaudēja 7 kilogramus, es – 11. Mūsu gadījumā šīs tiešām bija pārmaiņas dzīvei, nevis pusgadam vai dažiem mēnešiem. 2016.gadā sākām abi sportot – tas ķermeni pārvērta vēl jo vairāk un veselība abiem ir spēcīgāka kā vēl nekad. Abi jūtamies apmierināti un esam iemācījušies to pašu svarīgāko – rūpēties par savu uzturu ikdienā, bet neaizmirstot to, ka dzīvojam – baudām ēdienus arī ārpus uztura plāna reizi pa reizei. Man gan pašai vēl ir mazie mērķīši, kurus vēlētos sasniegt, bet tie jau ir otršķirīgi. Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām.

Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.
Kopā ir vienkāršāk!
Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām. 

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi