Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Kopā ir vienkāršāk!

Kopā ir vienkāršāk!
Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām. 

Kā jau daudzās lietās – kopā ir vienkāršāk! Forši ir kopā ar draugiem vai draudzenēm, vēl foršāk – kopā ar ģimeni. Tieši tā izlēmām un darījām arī mēs. Labajā pusē mēs 2015.gada rudenī, pa kreisi – 2017.gada pavasarī. Vīrs zaudēja 7 kilogramus, es – 11. Mūsu gadījumā šīs tiešām bija pārmaiņas dzīvei, nevis pusgadam vai dažiem mēnešiem. 2016.gadā sākām abi sportot – tas ķermeni pārvērta vēl jo vairāk un veselība abiem ir spēcīgāka kā vēl nekad. Abi jūtamies apmierināti un esam iemācījušies to pašu svarīgāko – rūpēties par savu uzturu ikdienā, bet neaizmirstot to, ka dzīvojam – baudām ēdienus arī ārpus uztura plāna reizi pa reizei. Man gan pašai vēl ir mazie mērķīši, kurus vēlētos sasniegt, bet tie jau ir otršķirīgi. Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām.

Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.
Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.