Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Liis: tagad es varu arī skriet!

Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim, kas manā gadījumā būtu mīnus 50 kilogramu. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”, jo viens ir visu laiku ievērot vienu vai otru diētu, bet pavisam kas cits – beidzot saprast, ka diēta nav risinājums. Ir vienkārši jāiemācās ēst veselīgāk, neieslīgstot drastiskās galējībās. Ar sportošanu šobrīd esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā. Sākumā pat staigāšanas man sagādāja grūtības un kāpšana pa kāpnēm bija smags pārbaudījums. Es patiešām baudu Fitlap ēšanas plānu, tas nav ierobežojošs vai garlaicīgs. Paldies Fitlap!

“Jā, es biju skeptisks, bet rezultāti runā paši par sevi!”
28 gadi
Pirms
105 kg
Pēc
83 kg
Sākumā es neticēju, ka varu zaudēt svaru, ēdot pēc kaut kāda plāna. Kad pirmā mēneša laikā zaudēju 6 kilogramus, sāku tam ticēt.
Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies
28 gadi
Pirms
93 kg
Pēc
75 kg
Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.