Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Liis: tagad es varu arī skriet!

Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim, kas manā gadījumā būtu mīnus 50 kilogramu. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”, jo viens ir visu laiku ievērot vienu vai otru diētu, bet pavisam kas cits – beidzot saprast, ka diēta nav risinājums. Ir vienkārši jāiemācās ēst veselīgāk, neieslīgstot drastiskās galējībās. Ar sportošanu šobrīd esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā. Sākumā pat staigāšanas man sagādāja grūtības un kāpšana pa kāpnēm bija smags pārbaudījums. Es patiešām baudu Fitlap ēšanas plānu, tas nav ierobežojošs vai garlaicīgs. Paldies Fitlap!

Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs
35 gadi
Pirms
69 kg
Pēc
56 kg
Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas.
Ly
21 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
85 kg
Pazuduši 15 kilogrami! Man ir būtiski uzlabojusies pašapziņa un dzīvesprieks.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi