Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Liis

Liis
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim, kas manā gadījumā būtu mīnus 50 kilogramu. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”, jo viens ir visu laiku ievērot vienu vai otru diētu, bet pavisam kas cits – beidzot saprast, ka diēta nav risinājums. Ir vienkārši jāiemācās ēst veselīgāk, neieslīgstot drastiskās galējībās. Ar sportošanu šobrīd esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā. Sākumā pat staigāšanas man sagādāja grūtības un kāpšana pa kāpnēm bija smags pārbaudījums. Es patiešām baudu Fitlap ēšanas plānu, tas nav ierobežojošs vai garlaicīgs. Paldies Fitlap!

Kristin
Pirms
82.5 kg
Pēc
72.5 kg
Manā gadījumā izmaiņas it kā nav tik ļoti lielas, tomēr es pati jūtu milzīgu starpību.
Maris
29 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Maris ir viena no daudzajām klientēm Igaunijā, kura zaudējusi svaru, pateicoties mūsu uztura programmai. Lasi viņas stāstu un iedvesmojies!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi