Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Ly

Ly
21 gadus vecs
Pirms
100 kg
Pēc
85 kg
Pazuduši 15 kilogrami! Man ir būtiski uzlabojusies pašapziņa un dzīvesprieks.

Kad sāku ievērot programmu, svēru 100 kg. Četrus mēnešus vēlāk mans svars ir 85. Pazuduši 15 kilogrami! Sāku daudz staigāt – vienā reizē noeju 10 km, pirms 3 nedēļām sāku iet arī uz treniņiem sporta klubā. Esmu sasniegusi labu rezultātu, kaut arī strādāju tikai pa naktīm. Pašsajūta ir superīga!

Fitlap programmā man visvairāk patīk tas, ka receptēs sastāvdaļas var aizstāt pret citām. Tas ir svarīgi, lai neveidotos lieks ēdienu uzkrājums un nebūtu nekas jāmet ārā, kā arī, lai pareiza ēšana stipri nesistu pa kabatu.

Notievēšana ir daudz ko mainījusi manā dzīvē. Kad man bija liels svars, pastāvīgi nomocīja depresija un nemiers, arī pulss man bija paātrināts. Pēc svara nomešanas depresija gandrīz pilnīgi pazuda, arī nemieru jūtu daudz retāk. Pulss tagad ir tāds, kāds tas parasti arī ir jauniem cilvēkiem. Man ir būtiski uzlabojusies pašapziņa un dzīvesprieks.

Grūtie brīži, motivācijas trūkums vai novirzīšanās no ceļa līdz šim nav bijuši. Visu šo laiku esmu sekojusi programmai. Tiem, kas tikai tagad sāk ievērot Fitlap uztura programmu, novēlu vispirms jau stingru gribu. Cilvēks sasniedz vēlamos rezultātus, ja pats ir pietiekami centīgs. Liels svara zudums rada fantastisku sajūtu. Pievienošanās Fitlap uztura programmai noteikti bija mans vispareizākais lēmums!

Sona
Tiešām no sirds jāpateicas jums... super rezultāts! 5 nedēļas ēdu pēc jūsu programmas, un 6 kg no mana svara ir burtiski izkusuši.
Liis
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi