Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Ly

Ly
21 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
85 kg
Pazuduši 15 kilogrami! Man ir būtiski uzlabojusies pašapziņa un dzīvesprieks.

Kad sāku ievērot programmu, svēru 100 kg. Četrus mēnešus vēlāk mans svars ir 85. Pazuduši 15 kilogrami! Sāku daudz staigāt – vienā reizē noeju 10 km, pēc laiciņa sāku iet arī uz treniņiem sporta klubā. Esmu sasniegusi labu rezultātu, kaut arī strādāju tikai pa naktīm. Pašsajūta ir superīga!

Fitlap programmā man visvairāk patīk tas, ka receptēs sastāvdaļas var aizstāt pret citām. Tas ir svarīgi, lai neveidotos lieks ēdienu uzkrājums un nebūtu nekas jāmet ārā, kā arī, lai pareiza ēšana stipri nesistu pa kabatu.

Notievēšana ir daudz ko mainījusi manā dzīvē. Kad man bija liels svars, pastāvīgi nomocīja depresija un nemiers, arī pulss man bija paātrināts. Pēc svara nomešanas depresija gandrīz pilnīgi pazuda, arī nemieru jūtu daudz retāk. Pulss tagad ir tāds, kāds tas parasti arī ir jauniem cilvēkiem. Man ir būtiski uzlabojusies pašapziņa un dzīvesprieks.

Grūtie brīži, motivācijas trūkums vai novirzīšanās no ceļa līdz šim nav bijuši. Visu šo laiku esmu sekojusi programmai. Tiem, kas tikai tagad sāk ievērot Fitlap uztura programmu, novēlu vispirms jau stingru gribu. Cilvēks sasniedz vēlamos rezultātus, ja pats ir pietiekami centīgs. Liels svara zudums rada fantastisku sajūtu. Pievienošanās Fitlap uztura programmai noteikti bija mans vispareizākais lēmums!

Jane: labākais, ka mans miegs ir uzlabojies!
Pirms
99.3 kg
Pēc
77 kg
Mans miegs ir uzlabojies, pēc 6-8 stundu gulēšanas varu viegli piecelties. Agrāk vienmēr no rītiem jutos nogurusi.
Mazāk kā gada laikā -30 kg!
33 gadi
Pirms
112 kg
Pēc
82 kg

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi