Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Maris

Maris
29 gadus vecs
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Fitlapā man patīk tas, ka programmu ir diezgan viegli ievērot un arī diezgan viegli pašrocīgi pārveidot.

Programmu sāku ievērot 2017. gada augustā, tajā laikā svēru 98 kg. Pēc 10 mēnešu ilgas ēšanas saskaņā ar programmu mans svars bija 78 kg.

Fitlapā man patīk tas, ka programmu ir diezgan viegli ievērot un arī diezgan viegli pašrocīgi pārveidot. Kad apetīte ir, veselīgajā maltītē apēdu sieru un ogas, pēc tam esmu labā omā.

Notievēšana manu dzīvi izmainīja tā, ka apģērbs man tagad piestāv daudz labāk un tāpēc ir daudz lielāks prieks iepirkties, esmu arī kļuvusi pašpārliecinātāka un sadraudzējusies ar spoguli. Es gan arī pirms tam nejutos nelaimīga un gluži draņķēdienu arī neēdu.

Teikšu atklāti, man nav grūto brīžu. Darba dienās pieturēties pie programmas ir viegli, jo vienalga  mājās brokastoju, vienalga ņemu līdzi ēdienu pusdienām un vienalga gatavoju vakariņas. Ja nedēļas nogalē gadās kāda ēdienreize ārpus programmas, tad es nedomāju tā – ārprāts, kā nogrēkojos, tagad man sevi jāsoda, – bet izturos pret ēdienu kā pret pieredzi, kā pret norisi, kas kopīga ar citiem cilvēkiem. Un pirmdien atkal ķeros klāt programmai ar jaunu sparu.

Fitlapa iesācējiem es ieteiktu saplānot programmas uzsākšanu uz tādu periodu, kad ir mazāk dažādu notikumu un kad jums būs pietiekami daudz laika, lai pakāpeniski iepazītos ar programmu, un kad nav pārāk daudz dzimšanas dienas ballīšu ar trekniem rosoliem.

Agnes
Pirms
108.6 kg
Pēc
98.6 kg
Pateicos par brīnišķīgo programmu! To uzsākot, mans ķermeņa svars bija 108,6 kg. Tagad ir pagājis mēnesis, un es svaru par 10 kg mazāk.
Katlin
26 gadus vecs
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi