Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Maris

Maris
29 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Maris ir viena no daudzajām klientēm Igaunijā, kura zaudējusi svaru, pateicoties mūsu uztura programmai. Lasi viņas stāstu un iedvesmojies!

Programmu sāku ievērot 2017. gada augustā un tajā laikā svēru 98 kg. Pēc 10 mēnešu ilgas ēšanas saskaņā ar programmu mans svars bija 78 kg.

Fitlapā man patīk tas, ka programmu ir diezgan viegli ievērot un arī diezgan viegli pašrocīgi pārveidot.

Lai arī pirms tam neēdu ļoti neveselīgi, nepratu pielāgot porciju lielumus un bieži izvelējos našķoties ar nepareizajiem ēdieniem. Protams, esmu kļuvusi pašpārliecinātāka un sadraudzējusies ar spoguli.

Teikšu atklāti, man nav grūto brīžu. Darba dienās pieturēties pie programmas ir viegli, jo tāpat mājās brokastoju, tāpat ņemu līdzi ēdienu pusdienām un pēc tam gatavoju vakariņas. Ja nedēļas nogalē gadās kāda ēdienreize ārpus programmas, tad es nedomāju tā – ārprāts, kā nogrēkojos, tagad man sevi jāsoda, – bet izturos pret ēdienu kā pret pieredzi, kā pret norisi, kas kopīga ar citiem cilvēkiem. Neļauju ēšanas režīmam iet ārpus visām robežām arī – cenšos ievērot līdzsvaru. Pirmdienās atkal ķeros klāt programmai ar jaunu sparu.

Fitlapa iesācējiem es ieteiktu saplānot programmas uzsākšanu uz tādu periodu, kad ir mazāk dažādu notikumu un kad jums būs pietiekami daudz laika, lai pakāpeniski iepazītos ar programmu, un kad nav pārāk daudz dzimšanas dienas ballīšu ar trekniem rosoliem un kūkām.

Igauņu skaistules Triinu stāsts par uztura ieradumu sakārtošanu
Pirms
70 kg
Pēc
58 kg
Kas mainījās manā dzīvē? Uzlabojās mana veselība, svars bija zemāks un nu ir vieglāk vienkārši kustēties un arī veikt treniņus.
“Jā, es biju skeptisks, bet rezultāti runā paši par sevi!”
28 gadi
Pirms
105 kg
Pēc
83 kg
Sākumā es neticēju, ka varu zaudēt svaru, ēdot pēc kaut kāda plāna. Kad pirmā mēneša laikā zaudēju 6 kilogramus, sāku tam ticēt.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi