Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Maris

Maris
29 gadi
Pirms
98 kg
Pēc
78 kg
Maris ir viena no daudzajām klientēm Igaunijā, kura zaudējusi svaru, pateicoties mūsu uztura programmai. Lasi viņas stāstu un iedvesmojies!

Programmu sāku ievērot 2017. gada augustā un tajā laikā svēru 98 kg. Pēc 10 mēnešu ilgas ēšanas saskaņā ar programmu mans svars bija 78 kg.

Fitlapā man patīk tas, ka programmu ir diezgan viegli ievērot un arī diezgan viegli pašrocīgi pārveidot.

Lai arī pirms tam neēdu ļoti neveselīgi, nepratu pielāgot porciju lielumus un bieži izvelējos našķoties ar nepareizajiem ēdieniem. Protams, esmu kļuvusi pašpārliecinātāka un sadraudzējusies ar spoguli.

Teikšu atklāti, man nav grūto brīžu. Darba dienās pieturēties pie programmas ir viegli, jo tāpat mājās brokastoju, tāpat ņemu līdzi ēdienu pusdienām un pēc tam gatavoju vakariņas. Ja nedēļas nogalē gadās kāda ēdienreize ārpus programmas, tad es nedomāju tā – ārprāts, kā nogrēkojos, tagad man sevi jāsoda, – bet izturos pret ēdienu kā pret pieredzi, kā pret norisi, kas kopīga ar citiem cilvēkiem. Neļauju ēšanas režīmam iet ārpus visām robežām arī – cenšos ievērot līdzsvaru. Pirmdienās atkal ķeros klāt programmai ar jaunu sparu.

Fitlapa iesācējiem es ieteiktu saplānot programmas uzsākšanu uz tādu periodu, kad ir mazāk dažādu notikumu un kad jums būs pietiekami daudz laika, lai pakāpeniski iepazītos ar programmu, un kad nav pārāk daudz dzimšanas dienas ballīšu ar trekniem rosoliem un kūkām.

Liis: tagad es varu arī skriet!
34 gadi
Pirms
117 kg
Pēc
65 kg
Vairs nav daudz palicis līdz galamērķim -50 kg. Jūtos laimīga, ka atradu “Fitlap”. Tagad esmu tikusi tik tālu, ka soļošana ir mierīgi pārtapusi skriešanā.
Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu
30 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.