Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs

Merily stāsts – iedvesmojošs un patiesi sirsnīgs
35 gadi
Pirms
69 kg
Pēc
56 kg
Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas.

Ja šodien kāds vēl šaubās, vai izmantot Fitlap, vai nē, varu uzreiz teikt: “Pievienojies jau tagad un Tu nezaudēsi neko, izņemot liekos kilogramus. Tie gan zudīs.”

Sāku ievērot Fitlap uztura plānu 2017. gada oktobrī, jo es vairs nejutos labi savā ķermenī. Mana motivācija bija mana draudzene, kas ar Fitlap palīdzību 8 mēnešu laikā atbrīvojās no 10 kilogramiem. Es arī gribēju būt tāda – mirdzoša, starojoša, laimīga un enerģiska. Jā, es zinu, ka cipars, kuru rāda svari, nav laimes garants, bet tas man palīdz būt pašpārliecinātākai un justies skaistākai. Tā ir mana labsajūta. Uzsākot programmu, mans svars bija 69 kilogrami, kas man bija nudien daudz, ņemot vērā, ka mans augums ir vien 158 centimetri.

Es nepadevos un mācījos

Man ar lieko svaru vienmēr bijušas problēmas, bet zaudēt to līdz šim nebija izdevies. Par laimi es atradu šo uztura programmu. Mani ļoti uzrunāja arī tas, ka šo programmu radījuši igauņu speciālisti un mums ir ļoti liela atbalsta grupa. Protams, ka sākums bija visgrūtākais – produktu svēršana un gramu noteikšana šķita sarežģīta, bet viss ir pieraduma jautājums. Es nepadevos, turpināju soli pa solim ievērot programmu un pacietība vainagojās panākumiem. Zināju, ka mani gaida priecīgaka un VIEGLĀKA dzīve. Ja pusgadu pirms tam domāju, ka man ir bail spert šos soļus, tad tagad tas viss šķiet ļoti viegli un loģiski. Neļaujies bailēm, esi drosmīga un atceries, ka cilvēks pierod pie visa, ko viņš ikdienā piekopj. Pierod gan pie labām lietām un norisēm, gan pierod čīkstēt, ka nekas nav maināms. Viss ir attieksmes un domāšanas jautājums. Un nav nekāda perfekta laika, kad sākt – ne pirmdiena, ne jauns gads, ne jauns mēnesis. Sāc tagad. Sāc. Līdz manis pašas noteiktajam mērķim – 55 kilogramiem vēl atlikusi nedēļa, kuru noteica Fitlap programma. Šobrīd sveru 56 kilogramus, tātad viss ir noticis pēc plāna.

Par ēdienreizēm 

Manuprāt, Fitlap komanda ir paveikusi fantastisku darbu ar šīs programmas izveidošanu. Ēst var daudz, receptes ir garšīgas un viegli pagatavojamas. Man personīgi visvairāk garšo tieši vienkāršās maltītes – sautējumi, maltās gaļas mērce, putras.

Noteikti nevaru arī teikt, ka esmu ievērojusi uztura plānu 100%, jo dzīve ir dzīve un katram no mums ir reizes, kad ir pa kādai dzimšanas dienas kūkai vai glāzei vīna, tomēr zināju, ka nedrīkstu to atļauties bieži.

Treniņus uzsāku vien pāris mēnešus pēc uztura plāna ievērošanas, jo sākumā vienkārši tas bija fiziski ļoti grūti. Nekad neesmu bijusi lielākā sporta fane, bet es izvelējos vienkāršas grupu nodarbības, kuras man patīk un vienkārši mēģinu vairāk laika pavadīt svaigā gaisā. Jā, pašsajūta noteikti ir uzlabojusies!

Ir bijušas reizes, kad kāds izspļauj: “Tu jau nedrīksti kūciņu, jo sēdi uz diētas!”

Un es vienmēr atbildu:”Neesmu uz diētas, tas ir dzīvesveids un es to baudu ar katru sava ķermeņa šūnu!”

Paldies Fitlap ģimenei, ka jūs esat. Bez jums nebūtu iespējams mani šodien saukt par laimīgu, starojošu un enerģisku cilvēku!

Merily Loorits

 

Karmena
33 gadi
Pirms
113 kg
Pēc
75 kg
Karmena uzsāka lietot Fitlap uztura programmu un 7 mēnešu laikā viņas svars mainījās no 113 kg uz 75 kg!
Kopā ir vienkāršāk!
Esmu ļoti pateicīga, ka mainījāmies abi kopā un darījām to pamazām. 

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.