Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies

Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies
28 gadi
Pirms
93 kg
Pēc
75 kg
Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem.

Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem

Mana dzīve ar Fitlap

Visvairāk man Fitlap uztura plānā patīk tas, ka tā nav dzelžaina programma, pie kuras jāpieturas. Es varu izvēlēties ēdienreizes un produktus, kuri man garšo un katru dienu ēst tieši to, kas man patīk. Ir simtiem recepšu un varu ikvienu no tām mainīt pēc saviem ieskatiem. Un tikai pēc kāda laika kopā ar vīru atklājām, ka receptes var vēl arī sašķirot pēc gatavošanas laika un sastāvdaļu daudzuma. Tas visu padara vēl patīkamāku un vieglāk ievērojamu.

Lielākie plusi, izņemot pašu svara zudumu, ir dzīvesprieks un spēks ikdienā. Dzīve ir mainījusies. Es gribu vairāk kustēties un man pietiek enerģija! Un sievišķīgie prieki – izvēlēties skaistākas drēbes un sapucēties. Pirms tam paķer pirmo, kas gadās pa rokai. Tagad ar prieku izvēlos arī skaistākas drēbes. Jūtos komfortabli.

Nenoliegšu arī, ka skatījos savus foto pirms un pēc. Atceros, kā 2018.gada Ziemassvētkos kopīgajā ģimenes bildē biju vislielākā. Tas nevis skumdināja, bet iedeva vēl papildu motivāciju rīkoties. Svarīgi bija arī tas, ka ģimene mani atbalstīja un ēdām vienu un to pašu ēdienu. Tas noteikti atviegloja plāna ievērošanu.

Mani ieteikumi Fitlap plāna uzsākšanai:

  1. Vispirms saproti, ka Tev jāmaina domāšana. Uzsākt ēšanas paradumu maiņu nav vienas nedēļas vai mēneša mērķis. Mēģini to ieviest sev ar dziļāku mērķi un tālākejošu plānu, kurā galvenais nav tikai svars, bet arī veselība.
  2. Apēdi šokolādi? Ļoti labi, ceru, ka izbaudīji un jau nākamajā ēdienreizē ēd nākamo veselīgo maltīti. Nav vajadzīgs sevi piespiest, nav vajadzīgs badoties, sevi sodīt vai ievērot atslodzes dienas.
  3. Nebaidies un nestreso. It īpaši sākumā. Jautā Fitlap konsultantiem, jautā grupā un mācies. Esi pacietīga.
  4. Izmēģini gan tās receptes, kurās ir produkti, kuri Tev garšo un izmēģini arī ko jaunu un nebaudītu – ja nu iegaršojas?
  5. Es sākumā baidījos, vai Fitlap nav kārtējā naudas krāpšanas mašīna, bet esmu priecīga, ka nebaidījos un pameģināju. Mans rezultāts – par 18 kilogramiem  vieglāka dzīve.

 

75 gadu vecumā sāk lietot Fitlap un atbrīvojas no 13 kilogramiem
75 gadi
Pirms
85 kg
Pēc
72 kg
Sāku izmantot Fitlap 24.04.2018, kad mans svars programmas sākumā bija 85 kilogrami un mazliet vairāk kā divos mēnešos zaudēju 13 kilogramus!
Hannas stāsts
Pirms
82.6 kg
Pēc
65.4 kg
Pateicoties Fitlap uztura plānam, es esmu mainījusies par 180 grādiem. Paldies, esmu laimīga!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.