Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Signes stāsts

Signes stāsts
38 gadi
Pirms
87 kg
Pēc
78 kg
Trīs mēnešu laikā bez stresa Signe zaudēja 9 kilogramus. Lasi viņas stāstu!
Sāku lietot Fitlap plānu 2019. gada aprīlī un svars bija 87 kilogrami. Trīs mēnešus vēlāk – 9 kilogrami nost! Biju lietojusi Fitlap plānu arī iepriekš un zināju savas mīļākās receptes, tāpēc uzreiz ķēros vērsim pie ragiem un sāku. Lielākā atšķirība – nolēmu, ka mēģināšu ievērot plānu, bet neuzstādīšu lielus mērķus, kurus obligāti jāsasniedz. Tā jutos mazāk uztraukta.

Mans 3 mēnešu piedzīvojums

Man ļoti patīk, ka ir plaša recepšu izvēle. Noteikti ikviens plānā varēs atrast sev piemērotas receptes. Ir arī ļoti daudz deseru un saldo ēdienu recepšu. Protams, izmantoju arī produktu aizvietošanas iespēju – tas ļauj variēt ar produktiem ikvienā receptē, kā arī izmantot produktus, kuri jau ir mājas.

Esmu mainījusies tikai pozitīvā virzienā – pašpārliecinātība un pašnovērtējums tikai aug. Ir bijušas dienas, kad motivācija ir zemāka, kas ir tikai normāli. Esmu skatījusies bildes, kurās biju ar lieko svaru un atkārtoju sev savus personīgos iemeslus, kāpēc nevēlos, lai svars atgrieztos.

Kāpēc izmantot Fitlap? Jo ēdienu izvēle ir ļoti plaša un svaru iespējams zaudēt, ēdot to, kas garšo.

Pirmā janvāra apņemšanās, kura īstenojusies
28 gadi
Pirms
93 kg
Pēc
75 kg
Kaisa uzsāka Fitlap plāna lietošanu 2019. gada 1.janvārī. Astoņu mēnešu laikā viņai izdevies samazināt svaru (tāds bija mērķis) par 18 kilogramiem.
Irinas stāsts par dzīvesprieka un enerģijas atgūšanu
30 gadi
Pirms
100 kg
Pēc
73 kg
Vislielākais prieks ir par to, ka varu kopā ar saviem bērniem brīvi skriet un rotaļāties.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.