Atsauksme par „Fitlap” uztura plānu – Signes stāsts

Signes stāsts
38 gadi
Pirms
87 kg
Pēc
78 kg
Trīs mēnešu laikā bez stresa Signe zaudēja 9 kilogramus. Lasi viņas stāstu!
Sāku lietot Fitlap plānu 2019. gada aprīlī un svars bija 87 kilogrami. Trīs mēnešus vēlāk – 9 kilogrami nost! Biju lietojusi Fitlap plānu arī iepriekš un zināju savas mīļākās receptes, tāpēc uzreiz ķēros vērsim pie ragiem un sāku. Lielākā atšķirība – nolēmu, ka mēģināšu ievērot plānu, bet neuzstādīšu lielus mērķus, kurus obligāti jāsasniedz. Tā jutos mazāk uztraukta.

Mans 3 mēnešu piedzīvojums

Man ļoti patīk, ka ir plaša recepšu izvēle. Noteikti ikviens plānā varēs atrast sev piemērotas receptes. Ir arī ļoti daudz deseru un saldo ēdienu recepšu. Protams, izmantoju arī produktu aizvietošanas iespēju – tas ļauj variēt ar produktiem ikvienā receptē, kā arī izmantot produktus, kuri jau ir mājas.

Esmu mainījusies tikai pozitīvā virzienā – pašpārliecinātība un pašnovērtējums tikai aug. Ir bijušas dienas, kad motivācija ir zemāka, kas ir tikai normāli. Esmu skatījusies bildes, kurās biju ar lieko svaru un atkārtoju sev savus personīgos iemeslus, kāpēc nevēlos, lai svars atgrieztos.

Kāpēc izmantot Fitlap? Jo ēdienu izvēle ir ļoti plaša un svaru iespējams zaudēt, ēdot to, kas garšo.

Katlin: kopā ar vīru audzinām meitiņu, ievērojam programmu un esam laimīgi!
26 gadi
Pirms
95 kg
Pēc
72 kg
 „Fitlap” uztura programmā man visvairāk patīk tās elastīgums, kā arī garšīgi ēdieni un ērti lietojams iepirkumu saraksts.
“Jā, es biju skeptisks, bet rezultāti runā paši par sevi!”
28 gadi
Pirms
105 kg
Pēc
83 kg
Sākumā es neticēju, ka varu zaudēt svaru, ēdot pēc kaut kāda plāna. Kad pirmā mēneša laikā zaudēju 6 kilogramus, sāku tam ticēt.

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.