Blogs

Mūsu blogā vari lasīt dažādus rakstus par uzturu un atrast recepšu idejas, kā arī, ja vēlies, vari pievienot pats savu bloga ierakstu!

Ogļhidrāti – ēst droši vai izslēgt no uztura? Ogļhidrāti – ēst droši vai izslēgt no uztura?

Ļoti svarīgi ir saprast, ka ogļhidrāti nav vienādi. Ko tas nozīmē? Cilvēki, kuri vēlas samazināt svaru, bieži mēdz uzskatīt, ka visi ogļhidrāti ir “slikti”. Taču tā nav! Ogļhidrāti ir nepieciešami un it īpaši jau minētie saliktie, lēnāk sagremojamie.

Lasīt vairāk...
Vitamīni – kas tie ir, cik daudz nepieciešami un kas notiek, ja tie trūkst? Vitamīni – kas tie ir, cik daudz nepieciešami un kas notiek, ja tie trūkst?

Vitamīni mūsu organismam ir īpaši svarīgi, jo kopā ar fitovielām (augu valsts komponentiem) tie palīdz stiprināt cilvēka imūnsistēmu un veselību.

Lasīt vairāk...
Sabalansēts uzturs – kas tas ir? Sabalansēts uzturs – kas tas ir?

“Vienkārši ēd sabalansēti!”, “Sabalansēts uzturs ikdienā ir veselības atslēga”, “Viss, kas nepieciešams ikdienā, ir sabalansēts uzturs”. Un Tu tikmēr sēdi, […]

Lasīt vairāk...
Dalībnieku blogs

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.