Mainām domāšanu!

Pārmaiņu projekts. Pārmaiņu projekts smadzenēm. Pārmaiņu projekts sajūtām. Pārmaiņu projekts savai pašapziņai. Pārmaiņu projekts labākai dzīvei.

Cik cilvēka ikdiena ikdiena, labsajūta un attieksme ir atkarīga no ēdiena. Cilvēks nav paēdis – paliek īgns, sāk sāpēt vēders vai pat paliek slikta dūša, nevar ne pastrādāt, ne padomāt. Cilvēks ir pārēdies – paliek izklaidīgs, slinks, sākas pašpārmetumi, sevis nosodīšana. Paēdis cilvēks – laimīgs cilvēks. Un kā noturēties pie šīs īstās sajūtas, kad cilvēks ir laimīgs, apmierināts un arī paēdis.

Man ir 35 gadi. Esmu 2 bērnu mamma, strādājoša, aktīva, ar ikdienas pienākumiem un stresu, kas tam nāk līdz. Gandrīz sasniegts mērķa svars (tas visu laiku par vienu kg mētājas šurpu turpu). Tātad uzturu savu svaru un formu. Viss pēc plāna, bet…

Man šis  pārmaiņu projekts vērsts tieši uz pārmaiņām domāšanā!!!  Fitlap ir mana ikdiena (80% no nedēļas, dienā ir 4 fitlap maltītes): no rīta līdz vakaram viss pēc plāna, līdz brīdim, kad “smadzenes” atslēdzas, jo ir taču nogurums, stress un sevis pažēlošanas stunda un prāts pavelkas uz ārpusplāna cukurotajiem produktiem, kas rezultējas ar smagumu vēderā, grūtsirdību un pārmetumiem par palaistajām rokām. Mērķis ir kontrolēt kompulsīvo vakaru ēšanu, pārvarot un nomācot vēlmi paņemt kādu našķi, neļaujot “norauties” pēc laika, kad šie produkti jau kādu laiku nav lietoti, un tomēr atļaut sev izbaudīt kādu skaistu saldo maltīti, neturpinot iegrūst sevī citus saldumus ārpus šīs maltītes. Mēķis ir būt harmonijā un mierā ar sevi, būt pacietīgai, izbaudīt vakarus bez domām par “ko lai apēd?”, izbaudīt brīvdienas un svētkus nepārēdoties un bez pārmetumiem, un turpināt piedzīvot visgaršīgākās ēdienreizes  kopā ar Fitlap.

Lai mierīgas dienas ar gardām maltītēm!Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.