Bezmaksas uztura plāns Reģistrēties
Aizvērt

Fitlap komanda Alūksnes Stirnu Bukā

Cepumiņš cepumiņam par spēku!

6. jūlijam netipiski lietainā dienā Fitlap komanda devās Alūksnes virzienā, jo tur lielākus un mazākus skrējējus pulcināja nu jau ceturtais Stirnu Buks posms 2019. gada sezonā. Sacensības notika gleznainajā Alūksnes Pilssalā.

Ikviens noteikti varētu piekrist – veselīgs uzturs ir svarīgs. Un, protams, arī skrējējiem, kuri savus spēkus steidz pierādīt tik izaicinošajās dažāda garuma distancēs Stirnu Bukā. Tā nu ņēmām līdzi gan informatīvos materiālus, gan gardo Smalko Musli, gan jautras aktivitātes, lai piedalītos Stirnu Bukā. Ne gluži skriešus, bet lai būtu kopā ar pozitīvajiem skrējiena dalībniekiem, apmeklētājiem, faniem.

Fitlap teltī valdīja īsta jautrība kopš paša pasākuma sākuma – gatavojām smūtijus, kurus varēja nogaršot ikviens un devām garšot lielisko Smalkais Muslis – veselīgs un garšīgs produkts bez pievienota cukura un sāls, kurā ir ievērojams daudzums šķiedrvielu. Šis produkts pieejams arī Fitlap plānā un izmantojams simtiem dažādās receptēs. Nudien klientu iemīļots!

Garšīgais un veselīgais Smalkais Muslis kopā ar Fitlap Alūksnē

Pati lielākā jautrība gan valdīja arbūzu turēšanas sacensībās, kur taisnās rokās bija jātur arbūzs tik ilgi, cik vien iespējams. Izrādījās, ka tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums. Spēkus izmēģināja daudzi jo daudzi – pat spēcīgais Seldzītis izmēģināja noturēt aptuveni piecus kilogramus smago arbūzu un darīja to godam!

Labākajiem sieviešu un vīriešu konkurencē pienācās balvas no Fitlap – tās nopelnīja Ieva Biedrīte, kura noturēja arbūzu 3 minūtes un 30 sekundes, bet Rūdolfs Abiļevs vīriešu konkurencē – 4 minūtes un 29 sekundes! Ja arī Tu vēlies pārbaudīt sevi, tad sievietes turēja vienu arbūzu (ap 5 kg), vīrieši divus (katrs ap 4kg) – katru savā rokā. Varens treniņš un izaicinājums!

Intrigu laikam neizdosies saglabāt pārāk ilgi un jāatzīst – pasākums bija lielisks! Starp gardiem smūtijiem un arbūzu turēšanas sacensībām mūsu teltī, runājām par uzturu un to, kā Fitlap var palīdzēt ar tā plānošanu. Īpašs prieks bija satikt tos, kuri jau labu laiciņu ir Fitlap lietotāji un atzīst – Fitlap uztura plānotāju lietot ir forši. (Ja gribi pamēģināt arī Tu, spied te.)

Un tieši tāpat mēs domājam par mūsu klientiem – jūs esat labākie!


Paldies ikvienam, kurš bija kopā ar mums un ceram uz drīzu tikšanos citos pasākumos!

(Priekam uzlieciet paklausīties dziesmu, kuru mēs domājam tieši jums – jūs esat labākie! )

Lieliskā fotogrāfa Jurija Simonova (FB – SimonovPhotography) fotogaleriju no pasākuma vari aplūkot šeit: FOTO GALERIJA.Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.