Septiņas kūkas un viena svecīte?!

Mūsu uztura plānā parādās aizvien vairāk jaunu un jaunu recepšu! Un kas gan būtu dzīve, kurā reizi pa reizei nevarētu baudīt pa kūkas gabalam?! Uztura plānā no šodienas septiņas veselīgu kūku receptes, kuras vari ēst arī ikdienā – daudz olbaltumvielu, veselīgas sastāvdaļas, augļi, ogas, svaigais siers, pat kafija!

Tu jautāsi, kā tas iespējams? Fitlap uztura plāns nav diēta. Tas ir plāns, kurā iekļauti ēdieni, kurus ikviens no jums varēs pagatavot ātri, bet kuru sastāvdaļas esam automātiski pielāgojuši Taviem mērķiem. Ikviena recepte mūsu plānā ir pielāgojama tieši Tev! Jā, jā, arī šīs septiņas supergardās kūkas! (Psst, ja vēlies uzzināt savu kūku sastāvdaļu daudzumu, spied šeit). Kuru kūku Tu pagatavotu pirmo?

  1. Burkānu biezpienkūka. Apskati recepti šeit: burkānu biezpienkūka.
Burkānu biezpienkūka
Burkānu biezpienkūka


2. Biezpiena-svaigā siera kūka – teju kārtīga torte! Skaties recepti šeit!
Un mēs uzreiz iesakām – gatavo lielāku daudzumu šīs kūkas, lai varētu to baudīt vairākās ēdienreizēs vai kopā ar ģimeni! 🙂

Biezpiena-svaigā siera kūka

3. Mājas siera un jogurta kūka ar brūklenēm un rupjmaizes pamatni. Neparastāka kūka, bet gardumgarda – noteikti izmēģini! Skaties kūkas recepti šeit, bet ielogojies vai izveido bezmaksas kontu, lai redzētu sev nepieciešamos daudzumus šeit.

Mājas siera un jogurta kūka ar brūklenēm un rupjmaizes pamatni
Mājas siera un jogurta kūka ar brūklenēm un rupjmaizes pamatni

4. Braunijkūka – kārdinoša, sātīga un šokolādīga. Tu neticēsi, ka kūkā ir izmantotas…pupiņas! Kā? Nāc apskati recepti šeit!

Braunijkūka
Braunijkūka

5. Banānu-svaigā siera kūka. Viegla, patīkama, salda kūka. Recepte – šeit.

Banānu-svaigā siera kūka
Banānu-svaigā siera kūka

6. Ābolu rabarberu kūkas recepte īpaši piemērota būs tiem, kuriem neiet pie sirds ļoti saldas kūkas. Recepti atradīsi šeit.

Ābolu-rabarberu kūka
Ābolu-rabarberu kūka

7. Kafijas kefīrkūka – īstiem kafijmīļiem! Ko Tu teiktu par šādu uzmundrinošu kūku brokastīs?! Recepte šeit.

Kafijas Kefīrkūka
Kafijas Kefīrkūka

Uztura plānam nudien nav jabūt garlaicīgam un tādam, kurā daudz kas tiek aizliegts. Tam jābūt tādam, kuru ikviens var ievērot ikdienā pat visa mūža garumā! Fitlap uztura plānā ir receptes, starp kurām sev piemērotas atradīs ikviens, bet mēs Tev piemērosim porciju lielumus, tāpēc ikviens ik pa laikam varēs baudīt arī pa kūkas gabalam.Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi