Vai Fitlap automātiski atskaitīs no mana konta naudu?

Šodienas bloga ierakstā vēlamies jums visiem pastāstīt, kāpēc lietojot Fitlap Tu mierīgi vari aizmirst, ka Tev jāuztraucas par negaidītu naudas atskaitīšanu no konta vai par citām problēmām, kuras klientiem mēdz būt.

Baža nr. 1 – “Man no konta bez manas ziņas atskaitīs naudu”

Mums ir skaidrs, kāpēc šāds priekšstats un bažas radušās – iespējams, Tu iepriekš esi iegādājies uztura plānu un:

 • vai nu līdz galam nav bijis skaidri norādīts, kā notiks maksājumi;
 • Tu neesi to sapratis
 • vienkārši notikusi krāpnieciska darbība
 • cits individuāls variants.

Tā nu Tev ir bijis jāšķiras no naudas pašam to neapzinoties vai pat negribot. Bet, hei, Fitlap nekad tā nedarīs! Fitlap piedāvā 5 plāna lietošanas laikus un cenas.

1 mēnesis – 8.99 EUR – iegādājies un no iegādes brīža lieto Fitlap plānu mēnesi. Kad mēnesis pagājis, Tavā kontā rādīsies uzraksts “Konts nav aktīvs”. Ja vēlēsies lietot plānu atkal, iegādājies jaunu lietošanas laiku un aidā!

3 mēneši – 19.47 EUR – 3 mēnešu plāna lietošanas laiks. Šajā laikā noteikti ir iespējams veidot jaunus paradumus veselīga, sabalansēta, daudzveidīga uztura lauciņā ar Fitlap palīdzību. Un jau atkal – kad plāna lietošanas laiks beigsies, konts vienkārši būs neaktīvs. Esam norādījuši, ka tas izmaksātu 6.49 EUR mēnesī – tik cik aptuveni 3 Circle K kafijas, bet maksājums tiek veikts vienā reizē.

12 mēneši – 59.88 EUR. Tas nozīmē – 4.99 mēnesī jeb 16 ar pusi centi dienā. Gada abonamentu iegādāties ir visizdevīgāk, taču jau atkal – Tev būs jāmaksā 59.88 uzreiz – atgādinām, lai nav pārpratumi.

Ikmēneša maksājums – 7.99 EUR, iespējams, ir tas grēkāzis, kura dēļ Tu uztraucies. Jā, šis ir maksājums, kuru izvēloties, Tu piekrīti katru mēnesi maksāt 7.99 EUR automātiski. Bet, klau, ikmēneša maksājums ir gauži foršs vairāku iemeslu dēļ – tas ir lētāks kā 1 mēneša maksājums; Tev steidzīgā nedēļas dienā pēkšņi neizlēks priekšā “Jūsu konts ir neaktīvs” paziņojums un Tu varēsi plānot sev un ģimenei maltītes ar Fitlap palīdzību bez bažām.

3 dienas bezmaksas – vienreizēji izmantojama iespēja. Piereģistrējies, izmanto plānu un, ja nevēlies, pēc trim dienām Tev būs neaktīvs konts. Nekas nav jāmaksā ne pirmajā dienā, ne pēc trim dienām.

Atceries! Ja iegādājies lietošanas laiku aplikācijā, izmantojot iTunes, tas būs AUTOMĀTISKS maksājums – to regulē Apple, nevis mēs. Kā ar jebkuru aplikāciju – Tev jāatceļ lietošanas laiks pirms nākamā maksājuma, lai netiktu automātiski noņemta nauda no Tavas kartes.

Ja nu kādreiz gadās tā, ka esi iegādājies Fitlap plānu (un padoms – arī jebkuru citu pakalpojumu vai preci) un Tev kādu iemeslu dēļ pakalpojums neapmierina, 14 dienu laikā vari izmantot naudas atgriešanas iespēju. Bez strīdiem, bez sarežģījumiem, bez stresa. Uzraksti mums un visu atrisināsim! Tieši tik caurspīdīgi, patiesi un cilvēcīgi esam un vēlamies būt! Jo vienmēr visu var sarunāt!

Ko es saņemšu, iegādājoties plānu?

Tieši Tev individuāli aprēķinātu ikdienā nepieciešamo ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku un kaloriju daudzumu atbildtoši Tavam mērķim – samazināt, noturēt vai palielināt svaru.

Simtiem recepšu, kurās norādīts tieši Tev nepieciešamo produktu daudzums un iespēju pievienot plānā savu ģimeni – pat līdz 10 cilvēkiem!

Iespējas:

 • mainīt receptes un sastāvdaļas tajās;
 • veikt treniņus kopā ar Fitlap izveidotāju Heikki;
 • sekot līdzi progresam sadaļā “Mērķis” – ērts grafiks, kurā fiksēt gan svaru, gan ķermeņa apkārtmērus;
 • izveidot iepirkumu sarakstu atbilstoši Tavai ēdienkartei (tici – ar iepirkumu sarakstu ietaupās nauda iepērkoties!)
 • vari rakstīt blogu – savas pārdomas, sajūtas, emocijas, pieredzi saistībā ar uzturu un Fitlap;
 • Atbalsta grupa Facebook;
 • Online palīdzība čatā mājaslapā.

Ja nu ir jautājumi – raksti mums čatā vai uz info@fitlap.lv!Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.