Braucam apkārt Liepājas ezeram? Braucam!

Ir daudz vieglāk sasniegt kādu mērķi, ja Tev ir līdzās cilvēki, kas atbalsta! Es varu tikai priecāties par to, ka man tādi ir. 

Jau kādu laiku plānoju doties no Liepājas uz Ventspili ar velosipēdu. Tā nu tagad mazliet iesildos pirms ceļa uz Ventspili. Plāns ir iegriesties pa ceļam ciemos un protams apskatīt apkārtni, tāpēc rēķinos ar to, ka agri izbraukšu no Liepājas un vēlu iebraukšu Ventspilī! 😀 Kā tas viss izdosies, man nav ne jausmas. 

Žēl būs tikai tas, ka mani nepavadīs mana svīta. 😀 Labi, ka Vudijs vienmēr ar mani, lai cik trakas idejas man iešaujas galvā. 

Lai mums visiem viss izdodas! 🙂 

““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““““`

“Tu ne Tapēc esi laimīgs, ka viss ir labi! Bet viss ir labi Tapēc, ka Tu esi laimīgs!

Ne lietas, cilvēki un notikumi ir iemesli Tavai laimei, bet Tavs skatījums uz lietām, cilvēkiem un notikumiem. Pārstaj mainīt pasauli, cīnīties ar cilvēkiem vai pārveidot to, kas ārpus Tevis šķiet neērts Tev. Visam ir vietas būt. 
Paplašini savu redzējumu, paplašini savu pieņemšanas telpu, paplašini savu sirds telpu tā, lai tajā pietiek vietas mīlestībai uz visu..tādu, kāds tas ir.”  /OmShanti/

 


Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies ēst veselīgāk? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Ēd to, kas Tev garšo sev piemērotās porcijās un veselīgākās versijās.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja maksājiet ar bankas pārskaitījumu, pievienosim Jums lietošanas laiku 1-2 darba dienu laikā. Uzreiz lietošanas laiku varam pievienot, ja nosūtīsiet apliecinājumu par veikto maksājumu uz e-pastu info@fitlap.lv.