Svara samazinātāj, atceries, ka tev ir arī reāla dzīve!

Svara samazinātāj, atceries, ka tev ir arī reāla dzīve!

Šo rakstu mani iedvesmoja uzrakstīt viena svara samazinātāja stāsts. Proti, šī sieviete visā pilnībā iekrita svara samazināšanas slazdā. Viņa nespēja domāt neparko citu, kā vien par svara samazināšanu.

Viņa domāja un elpoja vien svara samazināšanas ritmā. Citas vērtības viņas dzīvē vairs neeksistēja.

Šāda situācija ir ārkārtīgi bīstama vairāku iemeslu dēļ:

1. Jūs varat palikt bez draugiem

Draudzība vienmēr ir abpusēja. Jūs kaut ko dodat un kaut ko saņemat atpakaļ. Ja draugiem stāstāt nepārtraukti tikai par sevi, savām nodarbēm un svara samazināšanas progresu, tad tas var kļūt īpaši kaitinoši viņiem. Brīdī, kad jūs vairs neinteresē drauga intereses un nodarbes, jūsu draudzība atrodas uz straujām krituma kāpnēm.

Esiet atturīgāki. Laiku pa laikam padalīšanās ar savu veiksmi un bažām ir pilnīgi normāla. Bet jums tas nav jādara caurām dienām un naktīm.

2. Jūs varat zaudēt darbu

Galvā riņķojošu domu kņada ar svara samazināšanu var samazināt jūsu darba efektivitāti. Darba efektivitāte samazinās un darba attiecības cieš. Visu to noteikti no malas pamana arī jūsu priekšnieki. Nebūt nav nepieciešams ilga laiks, lai jūs uz sava galda atrastu ziņojumu par atlaišanu no darba. Skumji, bet patiesība.

Darba laikā nodarbojies ar darba lietām. Nestāsti par svara samazināšanu, pat nedomā par to!

3. Jūsu ģimenes attiecības vai izjukt

Tāpat kā draudzība, arī ģimenes attiecības tiek būvētas uz savstarpēju došanu un saņemšanu. Ja svara samazināšanu uztversiet pārāk nopietni, ātri kļūsiet ļoti egocentriski. Jums nebūs vēlmes neko darīt kopā ar savu ģimeni, nemaz nerunājot par rotaļāšanos ar bērniem. Eksistēsiet vienīgi “JŪS”. Būsiet ārkārtīgi nervozi un viegli aizkaitināmi.

Spēsiet domāt tikai par nākamo ēdienreizi vai treniņu.

Piedāvāšu jums vienu risinājumu. Sastādiet sev vienu kārtīgu dienas plānu. Ieplānojiet tajā treniņus, ēdienreizes, ēdiena pagatavošanas plānu, gan arī laiku kopīgām nodarbēm ar ģimeni.

Ar šī plāna palīdzību jūs varat laiku iedalīt tā, lai treniņiem un ēdiena pagatavošanai dienā patērētu tikai stundu-pusotru. Ievērojiet šo plānu.

Pārējo laiku veltiet ģimenei un nedomājiet par svara samazināšanu. Ļaujiet šim procesam plūstoši darboties.

4. Ķermeņa svara samazināšanās var apstāties

Ja pārāk koncentrējaties uz svara samazināšanu un satraucaties par to, tad varat izdarīt sev lielu lāča pakalpojumu. Pētījumi ir pierādījuši, ka stress ir ļoti liels iemesls liekajam svaram. Kas varētu būt vēl šausmīgāk, ka, neskatoties uz visiem jūsu centieniem, jūsu ķermeņa svars saglabājas nemainīgs. Vēl trakāk – pieaug.

Atrodiet iespēju relaksēties un atpūtināt savas smadzenes, un es esmu pārliecināts, ka sasniegsiet savu mērķi ātrāk. Laimīgāki būs arī jūsu vismīļākie cilvēki.

Es ceru, ka spēju sniegt jums tēmu nelielām pārdomām. Uztveriet savu mērķu sasniegšanu nopietni, bet neļaujiet tiem sevi “norīt”.

Ja arī jums ir kādi līdzīgi piemēri, droši varat pastāstīt mums par to komentāros.

Apskatiet programmu, kas visu izdomās jūsu vietā. Tādējādi jums paliks vairāk laika ģimenei. Skatiet šeit.

 Vai Jums patika tas, ko izlasījāt? Dalieties vai pievienojiet komentāru.

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi