Sākums

Sveiki, domubiedri!

Dzīvē neesmu rakstījusi savā blogā, ar ko lai sākt?..

Mani sauc Žanna, man ir 46 gadi. Agrāk nodarbojos ar riteņbraukšanu – 10 gadus tā bija mana sirdslieta. Bet daži pēdējie gadi nebija īpaši sportiskie, plus sedošs darbs – liekie 12 kg ir klāt un nemaz negrib šķirties no manis.

Esmu meģinājusi piedalīties dažos svāra samazināšanas projektos, gan pašmāju, gan ārzemju, bet toties meģinājumi pie veiksmes neveda – 2-3 kg aiziet, pēc tam es atslābstu – un 4-5 kg ir plusā(.

Protams es zinu, ka brīnumi nenotiek, ar vienu tik ēšanu situāciju nenomainīt, un vajag vairāk kustēties, bet mana realitāte ir tāda, kā ar katru neveiksmi pašmotivācija kūst. Pluss vēl mana mugura (čau, darbs pie datora!) nedod izpausties sportojot – vingrinājumus jāizvelās uzmanīgi, lai sāpes neatgriezas atkal.

Par fitlap.lv uzzināju no Facebook reklāmas, pameģināju, ir labs. Man patīka, kā nevajag mainīt dzīvi uzreiz, viss notiek pakāpeniski, un tas is pareizi – ne jau vienā gadā svars pieauga, tā arī ne uzreiz viņam jāaiziet 🙂 Bet es gribu atgūt savu īsto formu, ielīst vecajos džinsos, un nekautrēties ne pirtī, ne plūdmalē:) Gribu atkal uzkāpt uz ričuka un pievienot kādu kausu manam goda plauktiņam.

Cerams, man izdosies:) 

Veiksmi mums visiem!Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.