Projekts ir sācies

Pārmaiņu projekts. Šajā īsajā laikā ir gājis kā pa kalniem un kā pa lejām. Pati esmu sapratusi, ka varu pie plāna turēties divas nedēļas bez problēmām. Un tad ikdienas dzīvē pamanās kaut kas notikt, kas izsit no ritma un sanāk pagrēkot. Svētki, ballītes, stress…

Noklausījos profesores Ilzes Konrādes sarunu  – “Kā ceļā uz panākumiem nelaupīt sev radošumu, drosmi, veselību un laimi”. Liekas, ka tiek lasīts manu sajūtu raksturojums.

Stress rada mums tik daudz problēmu. Ir jāatrod veids kā atbrīvoties no stresa, lai sakārtotos vielmaiņa un hormoni, kā rezultātā koriģēsies svars. Cik vienkārši – jāpārstāj stresot. Nu man rodas stress – kā to izdarīt?!?!?!?!?

Mans nākamais mazais mērķītis ir sarunāt, saklausīt no sava organisma informāciju, kur novirzīt, izlādēt stresu. Viegli nebūs, jo gadus 20 dzīvoju ar veģetatīvo distoniju. Pēdējos gados ir vieglāk, jo esmu gājusi garu ceļu, daudz ar sevi strādājusi, lai uzlabotu dzīves kvalitāti. Droši vien vēl daudz jāstrādā.

Sarunā tiek minēts par hronisko stresu, kas dzen bezcerībā, kā ar to tikt galā. Šis man vēl ir jāizprot, lai varu to sākt labot un pārvērst ikdienu harmonijā. Pirmkārt, pēc profesores ieteikuma, sevi saaudzējot atteikšos no kafijas, lai nemocītu virsnieres, kas jau dēļ stresa daudz cietušas.

Ir arī pozitīvas lietas. Piemēram, man ļoti patīk, ka fitlap aplikāciju varu ērti izmantot telefonā, kas atvieglo iepirkšanos, jo saraksts ar nepieciešamajiem produktiem vienmēr pieejams. Tāpat man patīk, ka ir iespējams kopēt maltītes, ja gadījies pagatavot lielāku porciju, forši, ka var aizstāt mājās neesošus produktus. Man ļoti patīk šis projekts un aplikācija. Vēl varu sev pasist pa plecu un paslavēt, jo esmu sākusi dzert vairāk ūdeni. Kā arī pēdējā laikā organisms ir sācis protestēt pret gaļu, tāpēc šobrīd esmu savas receptes nomainījusi uz veģetāro ēdienkarti, bet kad gribas, tad labprāt notiesāju arī kādu gaļas gabaliņu.

Lai vai kā, esmu lepna par sevi, ka ir mīnuss 1 kg. Nav daudz, teorētiski vajadzētu būt vairāk, bet ir MĪNUSS, kas jau ir maza uzvara. Esmu lepna par sevi, ka pēc vienas, divām vai pat trim pilnīgi nepareizām maltītēm dienā un sliktajām uzkodām pa virsu, es saņemos un atsāku ēst pēc Fitalp plāna un atkal turpinu lepoties ar sevi, ka šoreiz nepadodos, jo mērķis ir šo projektu noiet līdz finišam un turpināt arī pēc tam.

Novēlu gan sev, gan pārējām projekta meitenēm un arī tām, kas vēl tikai domā, ka jāpiedalās – izturību, gibasspēku un ģimenes locekļu atbalstu. Ceru, ka arī jūsu ģimenes locekļiem iegaršosies veselīgās maltītes!Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.