sākam pamazām

Nu ko – labrīt !! 

Te nu es esmu, nezinu vēl kā man veiksies, bet šī doma jau ir ļooooti sen dzimusi manī, ka kaut kas jāmaina utt. bet – KAS?! 

Mazāk rīt?! vairāk kustēties? jā, to jau mēs sen visi zinām no galvas. 

Laiku pa laikam rodas iedvesma, tad atkal viņa ir prom, bet tā sajūta iekšā dzīvo, kaut ko ir jāsāk darīt, bet … savā veidā, savā ātrumā un iekšējā sajūtā. un nekā citādi, jo viss cits nedarbojas. 

Izrādās, mani nedrīkst piespiest, es varu saņemties, bet tad atkal viss vējā. 

Pagaidām par šo visu ir pāris secinājumi: 

1. Es atradu receptēs to, kas man garšo un ko es jau ēdu, tas ir ļoti labi, jo nu neesmu es čia sēklu un smūtiju cienītāja. 

2. vingrojumi ir lieliski, nav ilgi un smagi, var sekot līdzi kā tas tiek izdarīts   – tas vispār ir super!!! 

3. Galvā jau uzradās aizvietotājprodukti, principā tās ir galetes, lavaši un 10% saldais krējums. 

4. Cukuru es nedrīkstu atmest pavisam, jau izmēģināju šādu joku, beidzās bēdīgi.

5. Darbs man ir fiziski smags un uz kājām, tas nozīmē, ka drīkstu apēst šo un to, bet jāpameklē mazliet veselīgāka versija. 

6. Izrādās es regulāri aizmirstu padzerties !!! Es pat to nebiju pamanījusi !!! 

7. Galvenais ir nepārforsēt, citādāk nekas nesanāks, bet man galu galā 11. janvārī ir darba balle… kaut kāda kleita tak būs jāvelk mugurā, vēlams tā, lai tas nav palags kurā jāietinas, jo nekas jau cits neder : )

Visā visumā meklēju receptes, kas der arī bērniem (pusaudzes) , mums garšo makaroni, olas, maize (nu būs turpmāk vairāk lavaši un rupmaize) , ā – nezināju, ka drīkst arī zilo sieru !!! šis mani dikti iepriecināja.  Augļi un ogas, bet tas tā vairāk sezonāli. 

Jautājums – kāpēc vispār meklēt ko šādu, ja pati zinu , kas man nebūtu jāēd?! Jo trūkst rokas uz pulsa un tāda kā atskaites sistēma dzīvē. Kaut kas, kas liek mazliet saņemties, bet nu tā nelaužot sevi. Jā, izklausos pēc tādas , kas dikti sevi žēlo. Zināmā mērā tā arī ir, jo ikdienas dzīve mani galīgi nežēlo. Tad nu … tā arī sanāk 🙂 

Starp citu, pirmo reizi, nu goda vārds, pirmo reizi dzīvē skatījos kaloriju tabulu produktiem, pašai smiekli nāca par sevi, jo lai nu kurš, bet es!!! un kalorijas?!!!!  Bet vispār interesanti, izrādās , ka nav tik traki kā domāju. 

Vēl jau tas viss ir tikai tāds iesākums, bet ir tāda laba sajūta, ka izdosies. Galvenokārt tādēļ, ka nekas tā īsti netiek aizliegts. nu labi – cukuru pie kafijas nedrīkstot, bet to es glīti ignorēju 🙂 Pie tējas nelieku vairs, goda vārds 🙂 

Ak jā, man līdzi pavilkās arī pāris darba kolēģes, kurām ir interesanti – nez kā tad es tikšu galā un pašas arī sāk ievērot, ka var tak to desu arī neapēst 🙂 

Veiksmi man un mums !!! Vai Tev patika tas, ko lasīji? Dalies vai pievieno komentāru!

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.