Sīkfaili


KAS IR SĪKFAILI?

Sīkfails ir neliela teksta datne, kuru tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei uz zināmu laiku iegaumēt jūsu veiktās darbības un iestatījumus (piem., lietotājvārdu, valodu, burtu lielumu un citas jūsu vēlmes attiecībā uz rādāmo saturu). Līdz ar to jums katru reizi no jauna nav jāveic izvēle, kad jūs atgriežaties vietnē vai pārlūkojat tās lapas.

KĀ MĒS IZMANTOJAM SĪKKFAILUS?

Sesijas sīkfaili tiek automātiski izdzēsti pēc katra apmeklējuma beigām. Ar to starpniecību pakalpojuma nodrošinātājs iegūst šādus datus: lietotāja sesijas identifikatoru, izplatīšanas partnera identifikatoru, fitlap.lv lietotājvārdu un paroli šifrētā veidā (ja pārlūkā ir atzīmēta lietotāja atcerēšanās funkcija), pēdējās apmeklētās „Fitlap” domēna lapas atrašanās vieta.

Trešo personu sīkfaili tiek izmantoti, lai rādītu lietotājam tādas reklāmas un tādu saturu, kas atbilst lietotāja vēlmēm un ieradumiem. Pakalpojumu nodrošinātājs izmanto šādus trešo personu sīkfailus:

KĀ KONTROLĒT SĪKFAILUS?

Sīkfailus pēc vēlēšanās varat kontrolēt un/vai izdzēst. Jums ir iespēja izdzēst visus sīkfailus, kas jau atrodas jūsu datorā, turklāt lielāko daļu pārlūku var iestatīt tā, lai sīkfailu instalēšana tiktu bloķēta. Taču šādā gadījumā, iespējams, jums būs manuāli jāveic noteiktas pielāgošanas darbības katru reizi, kad apmeklēsiet vietni. Aizliedzot sīkfailus, visas vietnes funkcijas var nedarboties pilnīgi.

Sīkāki norādījumi, kā atspējot sīkfailus dažādos tīmekļa pārlūkos:

Turpinot vietnes izmantošanu bez pārlūka iestatījumu maiņas, jūs apliecināt, ka piekrītat izmantot sīkfailus.

Sper pirmo soli pārmaiņu virzienā!


Nav labāka brīža par "tagad". Sāc šodien un Tu būsi sev pateicīgs.

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi

Fitlap norēķinu konta rekvizīti:

Saņēmējs: FITLAP OU

IBAN: LV40HABA0551043459565

Paskaidrojumā norādiet savu vārdu un e-pasta adresi.

Ja veic pārskaitījumu, NOTEIKTI atsūti mums epastu uz info@fitlap.lv: e-pastā iekļauj maksājuma uzdevumu un e-pasta adresi, ar kādu veikta reģistrācija Fitlap.lv. Pievienosim lietošanas laiku 1-2 dienu laikā.