Fitlap.ee logo

Vispārējie un pirkuma noteikumi


Fitlap.lv lietošanas noteikumi

 1. fitlap.lv pakalpojumus piedāvā SIA Fitlap. SIA Fitlap adrese ir Tartu, Riia 181 a, reģistrācijas kods 12780210, e-pasts: info@fitlap.lv, tālrunis: +372 5559 8075
 2. SIA Fitlap piedāvā pakalpojumus personām, kas ir sasniegušas vismaz 18 gadu vecumu. Klients reģistrējoties apliecina, ka viņš ir vismaz 18 gadus vecs.
 3. SIA Fitlap piedāvā pakalpojumus personām, kas ir veselas un neslimo ar akūtām vai hroniskām slimībām. SIA Fitlap pirms pakalpojuma izmantošanas iesaka konsultēties ar ārstu. Klients reģistrējoties uzņemas atbildību un apliecina, ka ir vesels. SIA Fitlap nesniedz medicīnas pakalpojumus un medicīniskus ieteikumus vai solījumus.
 4. Individuālie rezultāti nav tipiski piemēri. Ķermeņa svara izmaiņas ir individuāli atšķirīgas un atkarīgas no konkrētās personas vielmaiņas ātruma, fiziskajām aktivitātēm, ģenētikas un citiem nosacījumiem.
 5. SIA Fitlap piedāvā individuālus treniņu un uztura ieteikumus internetā, kas ir pieejami tikai aktīvas maksas reģistrēšanās gadījumā. Pēc reģistrēšanās perioda beigām, pieeja pakalpojumam tiek ierobežota.
 6. Fitlap.lv treniņu un uztura konsultanta ieteikumus (vienas reģistrācijas gadījumā) drīkst izmantot viena ģimene.
 7. Fitlp.lv pakalpojumam vienlaikus drīkst pieslēgties tikai no vienas ierīces. Pieslēgšanās vienlaikus no divām ierīcēm ir aizliegta, pretējā gadījumā īlaicīgi tiks ierobežota Jūsu pieeja Fitlap.lv pakalpojumiem.
 8. Lietotājs ir atbildīgs par sava izveidotā profila datu pareizību, uz kuru pamata viņam tiek sastādīti ieteikumi.
 9. Lietotājs galīgos lēmumus par uzturu pieņem pēc saviem labākajiem ieskatiem.
 10. SIA Fitlap neuzņemas atbildību par klientu lēmumiem, kas ir pieņemti saistībā ar uzturu.
 11. SIA Fitlap neuzņemas atbildību par iespējamajiem zaudējumiem, kas varētu rasties klientiem.
 12. Izveidojot lietotāja kontu vietnē fitlap.lv, jūs SIA Fitlap piešķirat tiesības apstrādāt jūsu personas datus.
  1. SIA Fitlap klientu ievadītos personas datus uzglabā Eiropas Savienībā esošā datu uzglabāšanas centrā.
  2. SIA Fitlap klientu datus uzglabā privāti, kā arī nepārdod tos, nedalās ar tiem un nenodod tos trešajām personām, izņemot likumā noteiktajos gadījumos.
  3. Blogu ieraksti kopā ar publicētāja informāciju ir redzami visiem fitlap.lv mājaslapas apmeklētājiem, un tos mājaslapas administrators drīkst dalīt savās izvēlētajās tīmekļa vietnēs.
  4. SIA Fitlap klientu datus, kas nav personas dati, var izmantot savās mārketinga darbībās.
  5. SIA Fitlap reģistrētiem lietotājiem var nosūtīt mājaslapas iekšējos ziņojumus un e-pastus, no kuriem klients var atteikties sava konta uzstādījumos.
  6. SIA Fitlap seko savu lietotāju ieradumiem, izmantojot sīkdatnes (cookies), kā arī saskaņā ar šiem ieradumiem var piedāvāt individuālus piedāvājumus vai reklāmas.
  7. Lai sekotu lietotāja ieradumiem, varam izmantot trešās puses pakalpojumus.
  8. Ja vēlaties, tad varat noņemt sevi no mērķtiecīgo reklāmu rādīšanas sistēmas. Lai to izdarītu, apmeklējiet šo mājaslapu.
 13. SIA Fitlap maksājumu starpnieki ir dažādas kredītiestādes vai maksājumu starpniecības iestādes un mobilo maksājumu platformas.
 14. SIA Fitlap pakalpojumus ir iespējams iegādāties, veicot vienreizējus maksājumus vai noslēdzot ikmēneša maksājuma līgumu, kura cenas ir redzamas mājaslapā www.fitlap.lv.

1. Ikmēneša maksājuma līgumam noformēsim ikmēneša maksājumus uz nenoteiktu laiku, ko klients var mainīt saskaņā ar šādiem nosacījumiem:

 1. pēc izvēlētā līguma perioda beigām www.fitlap.lv mājaslapā vai nosūtot e-pastu uz adresi info@fitlap.lv.
 2. klients līguma darbības laikā var mainīt izvēlēto paketi pret garāka darbības termiņa paketi.

         2. Veicot maksājumu ar PayPal sistēmas starpniecību, noformēsim ikmēneša maksājuma līgumu, kuru var jebkurā laikā anulēt PayPal sistēmas mājaslapā.

15. Klients ar paroli aizsargātus treniņu un uztura norādījumus var izmantot uzreiz pēc maksājuma veikšanas.

16. Visa mājaslapā fitlap.lv ar paroli aizsargātā informācija ir SIA Fitlap īpašums un tā ir aizsargāta ar autortiesībām.

17. Informācijas pārpublicēšana ir atļauta tikai ar SIA Fitlap rakstisku atļauju.

18. Gadījumā, ja kāds no noteikumu punktiem nav likumīgs, tad tas neietekmē pārējo līguma vai punktu spēkā esamību.

19. Klientam ir tiesības pieprasīt savu personas datu maiņu, precizēšanu un to apstrādes izbeigšanu saskaņā ar personas datu aizsardzības likumu.

20. Klientam it tiesības atteikties no iegādātā pakalpojuma 14 dienu laikā. Ja Jūs neesat apmierināti ar mūsu pakalpojumu, tad 14 dienu laikā uzrakstiet mums uz e-pastu info@fitlap.lv, un mēs atgriezīsim Jums visu par mūsu pakalpojumu samaksāto naudu.

21. Izmantojot www.fitlap.lv, Jūs piekrītat Fitlap.lv lietošanas un privātuma noteikumiem. 

 

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Vēlaties sākt zaudēt taukus jau tagad un iegūt savu sapņu ķermeni? Tam nekad nav par vēlu un nav labāka laika, kā tagad. Fitlap ir domāts Jums un tad, ja Jūs vēlaties zaudēt svaru un kļūt veselāks, nejūtoties izsalcis.

Izvēlieties sev veselīgas ēšanas periodu

Izvēlieties maksājuma metodi

Mobilais maksājums

Mēneša abonements

Abonenta maksa tiek pieskaitīta Jūsu ikmēneša telefona rēķinam.

14.99€ mēnesī

Izvēlēts

Ievadiet savu tālruņa numuru

Kad būsiet ievadījis savu tālruņa numuru, mēs Jums nosūtīsim SMS ar apstiprinājuma kodu