Kāpēc Fitlap ir vislabākais tieši Tev?

Veselīgām ēdienreizēm nav jābūt sarežģītām un garlaicīgām. Tām vienkārši jābūt pielāgotām Tev.

Tev nav jābadojas, jāietur drastiskas diētas vai jābūt izsalkušam! Ar Fitlap Tev vienmēr būs sajūta, ka esi paēdis. Fitlap uztura plāns ir rūpīgi izplānots un pielāgots tieši Taviem mērķiem, vajadzībām, auguma parametriem, vecumam un citiem Tevis norādītajiem datiem.

Pievienojieties uztura plānam par brīvu

Fitlap ēdienkartē pieejami visdažādākie ēdieni

Mēs esam par veselīgu, sabalansētu un krāsainu un vienkāršu ēdienu. Kas labākais - ar Fitlap ēšanas plānu Tu joprojām varēsi baudīt savus mīļākos ēdienus, mēs tikai tos pielāgosim Taviem mērķiem un vajadzībām. Mēs dažādosim Tavu uztura plānu ar interesantām ēdienreizēm un garšīgiem produktu salikumiem.
Fitlap ēdienkartē atradīsi dažnedažādākos ēdienus - gan makaronus, gan dažādus interesantus salātus un arī saldos ēdienus.

Tavaline burger Fitlap burger

Mēs atbalstīsim Tevi ikvienā solī ceļā uz nospraustajiem mērķiem

Šobrīd visaktīvāk Fitlap lieto Igaunijā, kur mūsu programmai seko jau vairāk kā 170 000 cilvēku. Fitlap ir radīts Igaunijā un viens no iemesliem, kāpēc programma ir tik populāra, ir spēcīga atbalsta grupa un mūsu konsultantu pieejamība, ja Tev nepieciešams padoms, motivācija vai kāds ieteikums. To Tu saņemsi no mūsu konsultanta vienmēr, kad Tev tas būs nepieciešams.

Fitlap burger

Mēs sniedzam atbalstu tiešsaistē katru dienu. Uzdod jautājumus un mēs Tev atbildēsim tik ātri, cik iespējams. Ja Tev ir nepieciešama motivācija, mēs palīdzēsim!

Intercom
Heikki pere

Seko Fitlap uztura plānam pats un pievieno arī savus vistuvākos - ģimeni.

Tas nozīmē, ka ievērojot Fitlap ēšanas plānu, varēsi viegli pagatavot ikvienu ēdienu un mūsu programmā izrēķināt nepieciešamo ēdiena daudzumu ikvienam no jums. Tev nebūs jāēd atsevišķi vai jāgatavo atsevišķi.

Izmēģini Fitlap 3 dienas bez maksas

Tavs iepirkumu saraksts

Kuram gan nav gadījies veikalā nopirkt kaut ko, kas nemaz nav bijis vajadzīgs? Kārdinošās atlaides, smaržīga bulciņa, trīs par divu cenu... Mēs piedāvājam saglabāt ēdienkartei nepieciešamos produktus iepirkumu sarakstā, kuru viegli varēsi gan izprintēt, gan atrast telefonā un neļauties emocionālajiem pirkumiem.

Fitlap shopping list mobile

Viegli sekot

Ar Fitlap Tev nebūs jāskaita kalorijas. Mēs visu izdarīsim Tavā vietā! Protams, Fitlap pielāgosies Taviem mērķiem automātiski un Tev tikai atliks pagatavot jau saplānotās maltītes. Nepatīk kāda no piedāvātajām receptēm? Klik, un nomaini!

Fitlap menu mobile

SPER PIRMO SOLI UN PIEPILDI SAVUS MĒRĶUS CEĻĀ UZ VESELU, LAIMĪGU UN AKTĪVU SEVI!


Vai vēlies koriģēt savu svaru? Nekad nav par vēlu un nav labāka brīža par "te un tagad". Tu arī turpmāk varēsi ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus, bet nejutīsi izsalkuma sajūtu!

Izvēlieties periodu

Izvēlies maksājuma metodi