Kāpēc Fitlap ir vislabākais Jums?

Zaudējiet svaru ar pilnu vēderu

Jums nevajag zaudēt svaru un badoties. Ar Fitlap Jums vienmēr būs pilns vēders. Jūs varat ēst daudz, bet veselīgi.

Pievienojieties uztura plānam par brīvu

Ēdiet savus iecienītākos ēdienus

Mēs piedāvājam atšķirīgu pieeju uzturam. Ar Fitlap tu joprojām varēsi baudīt savus mīļākos ēdienus, mēs tikai mazliet tos pamainīsim.
Fitlap ēdienkartē atradīsi gan burgerus, gan tīteņus, gan makaronus.

Tavaline burger Fitlap burger

Mēs Jūs atbalstām ikvienā solī

Mums ir visaktīvākā atbalsta grupa Igaunijā, kurā uz šo dienu ir jau vairāk kā 18000 dalībnieku. No turienes Jūs ātri saņemsiet atbildes uz saviem jautājumiem, kā arī iegūsiet motivāciju un atbalstu.

Fitlap burger

Mēs sniedzam atbalstu internetā katru dienu. Uzdodiet jautājumus un mēs Jums atbildēsim tik ātri, cik iespējams. Ja Jums ir nepieciešama motivācija, mēs palīdzēsim! Atbalsta tērzētavu (čatu) atradīsiet labajā apakšējā stūrī.

Intercom
Heikki pere

Viens vai kopā ar ģimeni.

Jūs savai ēdienkartei varat pievienot visus savus ģimenes locekļus par brīvu. Jo vairāk Jūsu bērni ēdīs veselīgu ēdienu, jo mazāk saldumu ietilps viņu vēderos.

Izveidojiet kontu

Pārtikas iepirkumu saraksts

Emocionālie pirkumi ne tikai liks uzbriest Jūsu viduklim, bet arī ģimenes tēriņiem. Jūs varēsiet tos abus kontrolēt ar iepirkumu saraksta palīdzību.

Fitlap shopping list mobile

Viegli sekot

Ar Fitlap Jums nav jāskaita kalorijas. Mēs visu izdarīsim Jūsu vietā. Protams, Fitlap Jums pielāgosies automātiski. Jūs iegūsiet tikai un vienīgi baudu no ēšanas.

Fitlap menu mobile

SPERIET SAVU PIRMO SOLI UN PIEPILDIET SAVUS SAPŅUS!


Fitlap uztura programma palīdzēs jums iegūt sapņu figūru. Jūs Jūs arī turpmāk varēsiet ēst savus ierastos, garšīgos, ātri pagatavojamos ēdienus

Izvēlieties periodu

Izvēlieties maksājuma metodi